Już dzisiaj zapraszamy na Festyn Azorski

Już dzisiaj zapraszamy na Festyn Azorski

Występy artystyczne, zawody sportowe, pokazy służb mundurowych, konkursy i dmuchane zjeżdżalnie – tak zapowiada się XI Festyn Azorski, będący już tradycyjnie częścią święta dzielnicy Prądnik Biały. Impreza odbędzie się w piątek, 7 czerwca na terenie XIV LO i Gimnazjum nr 14 przy ul. Chełmońskiego 24.

Na piątkowe popołudnie zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Odbędą się występy artystyczne, warsztaty, rywalizacje sportowe, pokazy taneczne, artystyczne malowanie buzi, pokazy służb mundurowych, liczne zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. A dla najmłodszych rozstawione zostaną dmuchane zjeżdżalnie. Impreza rozpocznie się o godz. 15.30 i potrwa około trzy godziny.

Festyn Azorski już na stałe wpisał się w program Dni Dzielnicy IV. Jest okazją do integracji lokalnej społeczności oraz zachętą do rodzinnego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Festyn organizują: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika oraz Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza. Wsparcia udziela dzielnica Prądnik Biały.