Zapraszamy na Mufinkowy Dzień Dziecka

Zapraszamy na Mufinkowy Dzień Dziecka

Jest taki dzień, kiedy to dzieci przejmują panowanie nad światem, a w tym roku, według oficjalnych doniesień, centrum dowodzenia znajduje się w Średniowiecznej Warowni w Inwałdzie! To nie żarty, nie regulujcie odbiorników, ale przygotujcie się na to, że policzki będą was boleć ze śmiechu, oczy niespodziewanie będą otwierać się ze zdziwienia, a szczęka samoistnie będzie opadać, bo 1 i 2. czerwca to DZIECI RZĄDZĄ! 

Zaczniemy od samodzielnego dekorowania babeczek, bo przecież chłopcy i dziewczynki uwielbiają muffinki! Pobudzimy kreatywność maluchów i starszaków tak, aby przy pomocy kolorowych kremów, posypek w przeróżnych kształtach, owoców i czekolady powstały małe dzieła sztuki – prosto do spałaszowania! Drodzy Rodzice, uspokajamy – mamy fartuszki dla wszystkich naszych cukierników. 

 A co potem? Figle, psoty i plastyczne roboty – czyli to co tygryski lubią  najbardziej. Na naszej Warowni zadziałają czary! Zamienimy dzieci w malarzy i to nie byle jakich, bo na artystów będą czekać najprawdziwsze sztalugi. Iście bajkowy temat przewodni, bo księżniczki, rycerze i smoki, sprawi, że wszystkie fantazje zostaną przeniesione na papier! A na tych, którym będzie mało artystycznych wrażeń, czekać będzie wielkie płótno, na którym wspólnymi siłami stworzymy ogromną, kwiecistą łąkę. 

Co jeszcze? Bawimy się w Średniowiecznej Warowni, więc nie może zabraknąć budowania zamków, turnieju na drewnianych koniach czy biegu na średniowiecznych nartach. Nasze piękne królewny nauczą się pleść wianki, a dzielni rycerze spróbują swoich sił na równoważni.

Nad Dziećmi czuwać będzie niezastąpiona Wiedźma Honorata, która częstować będzie pysznymi smakołykami. Jeśli dodamy do tego MEGA plac zabaw z karuzelami i piaskownicami oraz opiekę najlepszych animatorów, to mamy przepis na perfekcyjny weekend dla całej rodziny. 1 i 2. czerwca Warownię w Inwałdzie wypełnią wyjątkowe osobistości, będzie dużo śmiechu, emocji i wspaniałych wrażeń. Niech nie zabraknie i Was! Do zobaczenia!