Wybierasz się na koncert Ariany Grande? To musisz wiedzieć!

Wybierasz się na koncert Ariany Grande, który odbędzie się 9 września 2019r w Tauron Arenie Kraków?

W celu usprawnienia procesu wchodzenia na teren koncertu i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy, prosimy o zapoznanie się i zastosowanie do poniższych zasad:
Zasady dotyczące toreb:
• Każdy uczestnik może wnieść jedną torbę/plecak.
• Wszystkie torby muszą być przezroczyste (wykonane z tworzywa sztucznego, winylu lub PCV) i nie mogą przekraczać wymiarów: 30 cm x 15 cm x 30 cm.
• Zalecane są ok. 4 litrowe przezroczyste torebki spożywcze z suwakiem typu Ziplock lub podobne.
• Wyjątkiem będą torebki do przechowywania leków bądź artykułów medycznych. Wszystkie tego typu torby będą przedmiotem szczegółowej kontroli przed wejściem na teren obiektu.
Uwaga: Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych, kamer i innych urządzeń rejestrujących (dozwolone są telefony komórkowe z wbudowanymi aparatami).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zabrania ze sobą własnych, przezroczystych toreb do przechowywania swoich rzeczy osobistych. Dostępne są także trzy rodzaje oficjalnych toreb „Sweetener World Tour Bag”, które znajdziesz na stronie arianagrande.com. Oficjalne torby wielorazowego użytku będą również możliwe do kupienia przed wejściem na teren koncertu.
Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zaleceń umożliwiających bezpieczne przeprowadzenie imprezy.

Fot. Wikipedia

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności