W ramach obchodów Dni Dzielnicy IV odbędzie się XI Festyn Azorski

W ramach obchodów Dni Dzielnicy IV odbędzie się XI Festyn Azorski

Dnia 7 czerwca 2019 roku w godz. 15.30 – 18.30 na terenie  XIV Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum nr 14 w Krakowie przy ul. Chełmońskiego 24 w ramach obchodów Dni Dzielnicy IV odbędzie się –  XI Festyn Azorski.

Festyn na przestrzeni ostatnich lat wpisał się na stałe w program Dni Dzielnicy IV i stał się ich nieoderwalną częścią. Celem imprezy jest integracja lokalnej społeczności oraz zachęcenie do rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, przy możliwości skorzystania z licznych atrakcji i konkursów.

Podczas Festynu jak co roku przewidujemy masę atrakcji dla dzieci i młodzieży. Odbędą się występy artystyczne, warsztaty, rywalizacje sportowe, karaoke, pokazy taneczne, artystyczne malowanie buzi, pokazy służb mundurowych, liczne zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. A dla najmłodszych dmuchane zjeżdżalnie.

 Festyn Azorski organizowany przez  XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika oraz Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza  przy udziale Dzielnicy IV Prądnik Biały to najlepsza z możliwych propozycji na spędzenie piątkowego popołudnia wraz z całą rodziną.