Rodzinne Zawody Pływackie po raz piąty. Zgłoś się!

Rodzinne Zawody Pływackie po raz piąty. Zgłoś się!

W sobotę, 18 maja, Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy oraz Miasto Kraków zapraszają na V Rodzinne Zawody Pływackie. Impreza będzie się odbywać w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym Kurdwanów Nowy, przy ul. Wysłouchów 34a. Zgłoszenia do zawodów można nadsyłać do 11 maja.

Do udziału w zawodach zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami i przyjaciółmi. Celem imprezy jest propagowanie pływania jako dyscypliny sportowej łączącej pokolenia oraz wspólna zabawa. Każdy zawodnik otrzyma drobny upominek, poczęstunek regeneracyjny i będzie mógł skorzystać z atrakcji na pikniku organizowanym na terenie ośrodka. Nagrodą w sztafetach rodzinnych będzie kurs nauki golfa w Royal Kraków Golf & Country Club:

  • 1 miejsce – 10 lekcji golfa dla początkujących
  • 2 miejsce – 6 lekcji golfa dla początkujących
  • 3 miejsce – 4 lekcje golfa dla początkujących

Zgłoszenia do 11 maja można przesyłać drogą internetową poprzez: www.ksos.pl/dzialy/plywanie/imprezy

Warto pamiętać, że ilość miejsc w zawodach jest ograniczona (w imprezie udział może wziąć czterdzieści trzyosobowych zespołów), więc o wpisaniu na listę startową decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin dostępny na stronie internetowej www.ksos.pl.

Projekt jest finansowany przez Gminę Miejską Kraków.

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy jest jednostką oświatową Miasta Kraków i jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków