Rewitalizacja terenów wokół Nowohuckiego Centrum Kultury

Od kilku lat Nowohuckie Centrum Kultury przechodzi gruntowną modernizację. Budynek stał się przez to bardziej funkcjonalny, przyjazny, bezpieczny, a dodatkowo znacznie zyskał na urodzie. Teraz przyszła kolej na tereny otaczające Centrum. Rewitalizacja trzech hektarów powierzchni ma sprawić, że przestrzeń ta stanie się dużo bardziej wielofunkcyjna – ma służyć działaniom kulturalnym, rekreacji i wypoczynkowi – przyciągać dużych i małych mieszkańców dzielnicy, dając im możliwość atrakcyjnego spędzania czasu Przewidujemy wymianę nawierzchni dróg dojazdowych, chodników, ustawienie obiektów małej architektury oraz rozbiórkę nieużywanej od lat, zdegradowanej infrastruktury, na czele z basenem modelarskim znajdującym się na tyłach obiektu.

Do końca 2020 roku otoczenie jednej z największych instytucji kultury Krakowa ma zmienić się nie do poznania. Aby tak się stało, musi pojawić się firma, która podejmie się realizacji tego projektu.

W związku z tym zachęca firmy z branży projektowej i budowlanej do zapoznania się z warunkami udzielenia zamówienia.

Wszelkie informacje dostępne są w zakładce „zamówienia publiczne” na stronie www.nck.krakow.pl lub www.bip.krakow.pl/?dok_id=110856.  

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności