Policjanci zatrzymali 31-letnią kobietę. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci zatrzymali 31-letnią kobietę. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności

7 maja br. kryminalni z Komisariatu Policji III w Krakowie udali się w rejon osiedla Wieczysta, gdzie według uzyskanych informacji zamieszkiwać miała kobieta posiadająca środki odurzające. Po upewnieniu się, że 31-latka przebywa w mieszkaniu, funkcjonariusze zapukali do drzwi. Policjanci poinformowali ją o celu wizyty, a następnie przeszukali jej mieszkanie ujawniając susz roślinny, biały proszek oraz zbryloną substancje koloru brązowego.

Były one podzielone w charakterystycznych woreczkach strunowych, które schowane zostały w metalowej skrzynce oraz reklamówce. Ponadto w mieszkaniu ukrytych było kilka telefonów komórkowych oraz waga elektroniczna.

Kobieta przyznała, że ujawnione substancje to narkotyki, co potwierdzone zostało w późniejszych badaniach testerami narkotykowymi. 31-latka została zatrzymana i przewieziona do Komisariatu Policji III w Krakowie, gdzie tłumaczyła się, iż narkotyki posiadała na własny użytek. Łącznie zabezpieczono ponad 220 gramów amfetaminy, blisko 140 gramów marihuany oraz prawie 2 gramy mefedronu. Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających.  Wobec podejrzanej sąd zastosował areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi jej kara pozbawienia wolności na okres od roku do lat 10.

Fot. Policja

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl  na Facebooku   TUTAJ