KISS wystąpi w Krakowie! Weź udział w konkursie

KISS wystąpi w Krakowie! Weź udział w konkursie

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka, KISS ogłosił, że wyrusza w ostatnią trasę koncertową w 2019 roku nazwaną END OF THE ROAD.

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, KISS przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock’n’rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

„Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. KISS Army – żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani” – powiedział KISS

Koncert KISS odbędzie się 18 czerwca 2019 roku w Tauron Arenie Kraków.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Aby mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych biletów na koncert – wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

Kto jest założycielem zespołu KISS?

Wymień cztery koncerty, które zostaną zorganizowane przez Live Nation w Krakowie

Przekonaj nas – dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs KISS”

W treści:

-Imię i Nazwisko 
-Odpowiedzi na pytania 
-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 
-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu. 

Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku (można polubić nas TUTAJ )

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 czerwca 2019r do godziny 08:00 rano ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 7 czerwca do godziny 22:00) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Zanim weźmiecie udział w naszej zabawie, to zaznaczamy, że wydajemy nagrody osobiście na terenie Prądnika Czerwonego (okolice Parku Wodnego/ Multikina) w dniu 10.06.2019 r od godziny 20:00 do 20:30 – osoby, które nie mogą w tym terminie odebrać potencjalnej nagrody proszone są o nie branie udziału w konkursie. Ponieważ nie ma możliwości zmiany daty!

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018