Jesteś właścicielem pizzerii w Krakowie? Dołącz do rewelacyjnej akcji!

Jesteś właścicielem pizzerii w Krakowie? Dołącz do rewelacyjnej akcji!

Prowadzisz pizzerię w Krakowie? Jeżeli tak, to zachęcamy do udziału w rewelacyjnej akcji „Pizza Zamiast”, którą rozpoczyna fundacja Agenor.

O co chodzi?

Akcja „Pizza Zamiast” ma pokazać, że klient krakowskich lokali to świadomy konsument, który chętnie wesprze szczytny cel i nie skupia się tylko na zaspokojeniu swoich potrzeb.

Mechanizm akcji , której celem jest zebranie środków na  konkretne potrzeby podopiecznych fundacji, jest bardzo prosty. W wybranym lokalu będzie można zamiast swojej ulubionej pizzy wybrać jej droższy (o ok.3 zł) odpowiednik  , np. Salami Zamiast, Hawajska Zamiast itp. Zyski z tej akcji przeznaczone są na konkretne potrzeby podopiecznych Fundacji Agenor.

Cechą wyróżniającą fundację Agenor jest aktywne pozyskiwanie środków na konkretne potrzeby podopiecznych. Wykorzystywane są   do tego media społecznościowe oraz otwartość krakowskiej gastronomii na ludzkie potrzeby. Fundacja zawsze chce proponować aktywne pozyskiwanie środków, a nie tylko „wyciąganie ręki” po konieczne środki.

W naszej filozofii pozyskiwania pieniędzy poprzez akcje Zamiast , lokale gastronomiczne są dla nas Partnerem a nie dostarczycielem potrzebnych kwot. To klient łącząc przyjemne z pożytecznym finansuje potrzeby naszych podopiecznych.

Nie jesteśmy fundacją, która zbiera pieniądze na cele statutowe,(można tam wpisać wiele rzeczy nie związanych z konkretną pomocą)  tylko na najpilniejsze  potrzeby naszych podopiecznych – mówi Pełnomocnik Fundacji Agenor Maciej Juruś

Akcja Pizza Zamiast ma na celu zebranie środków na poniższe cele :

Leczenie bardzo dużej wady wzroku ( – 11 dpi) i nadpobudliwości  Dominika  ( ok.3850 zł koszt terapii do końca roku))

Intensywną rehabilitację po operacji biodra Natalki 4500 zł (operacja w maju, konieczność rehabilitacji od początku lipca)

Wakacyjny turnus rehabilitacyjny dla Martynki  5200 zł,

Wspólną cechą podopiecznych fundacji jest fakt, że są Oni wychowywani( i co za tym idzie finansowani) tylko przez jednego z rodziców ,co stanowi jeszcze większy dramat w codziennym i tak trudnym życiu.

Wierzymy, że tak jak dzięki aktywności 12 -stu krakowskich cocktail-barów i ich klientów pomogliśmy Krystianowi, Michałowi i Frankowi, tak teraz uda się nam wspólnie wzbudzić radość na twarzach Dominika, Natalki i Martynki dzięki współpracy z krakowskimi właścicielami pizzerii oraz Ich klientami. – mówi Maciej Juruś

Chcesz dołączyć do akcji ze swoim lokalem? Zachęcamy do kontaktu na stronie fundacji http://www.fundacjaagenor.pl/