Jamiroquai w Krakowie. Wygraj bilety na koncert!

Jamiroquai w Krakowie. Wygraj bilety na koncert!

Już 23 maja w Tauron Arenie Kraków wystąpi Jamiroquai!

Uwielbiany przez rzesze fanów w Polsce i na świecie zespół został założony na początku lat 90 przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowali krążkiem „Emergency on Planet Earth” w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop. To właśnie tym albumem do dziś inspirują się kolejne pokolenia podobnych gatunkowo artystów. Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń swoich czasów. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności nie słabnie do dziś.

Jamiroquai na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, takie jak Grammy czy Brit Awards, a ich albumy są znakomicie przyjmowane zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków. W ciągu wielu lat swojej działalności scenicznej zespół sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, zapisując się tym samym w Księdze rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na krakowski koncert!

Aby mieć szansę na wygranie podwójnej wjazdówki na koncert – wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  • Organizatorem tego koncertu jest firma Good Taste Production – podaj nazwę dwóch wydarzeń, jakie jeszcze będą zorganizowane w Krakowie przez tego organizatora?
  • Dokończ zdanie: Chcę pójść na ten koncert ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Jamiroquai”

W treści:

-Imię i Nazwisko 
-Odpowiedzi na pytania 
-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 
-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu. 

Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku (można polubić nas TUTAJ )

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 maja 2019r do godziny 08:00 rano ( zwycięzcę powiadomimy maksymalnie do 21 maja do godziny 22:00) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018