Uwaga kierowcy! W sobotę ulicami Krakowa przejedzie Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy

Uwaga kierowcy! W sobotę ulicami Krakowa przejedzie Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy

W sobotę, 27 kwietnia ulicami Krakowa przejedzie Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów.

Organizatorzy zachęcają do wybrania się na wspólną wycieczkę przez krakowskie ulice. Do udziału zaproszeni są: nauczyciele, uczniowie z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem a także wszyscy, którzy lubią jeździć na rowerze. Warunkiem udziału dzieci jest zapewnienie im podczas przejazdu opieki rodziców lub opiekunów prawnych.

Rowerzyści ruszą o godz. 10.30 z placu przed Muzeum Narodowym w Krakowie.

Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy to ośmiokilometrowa trasa: plac przy Muzeum Narodowym na al. 3 maja, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, ul. Warszawska, ul. Pawia, tunel św. Rafała Kalinowskiego, ul. Lubomirskiego, rondo Mogilskie, ul. Mogilska, al. Jana Pawła II, fontanna w parku Lotników Polskich.

Dodatkowo, dla osób podróżujących z Nowej Huty istnieje możliwość wspólnego dojazdu do miejsca zbiórki. Fundacja Otwarty Plan organizuje przejazd z placu Centralnego w Nowej Hucie do Muzeum Narodowego przy al. 3 Maja w godzinach 9.30-10.30. Najpóźniej o godzinie 10.30 planowane jest przybycie grupy z Nowej Huty na miejsce zbiórki i wspólny udział w przejeździe.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl  na Facebooku   TUTAJ