Feduk wystąpi w Klubie Kwadrat

Feduk wystąpi w Klubie Kwadrat

Osobowość Feduka kształtowała się od dzieciństwa, jak zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej. W między czasie piłka nożna i graffiti, aż wreszcie hip hop. Przygoda z hip-hopem zaczęła się w jego życiu w 2004 roku na Węgrzech, w stolicy Budapesztu, gdzie młody Fedor mieszkał przez 4 lata.
W 2012 Feduk stał znany w szerszych kręgach, jako autor soundtracku do pełnometrażowego filmu „Kibolski świat”. Właśnie w tym momencie wykonawca zostaje doceniony przez lokalną scenę rapową.

reklama

Od 2015 roku Fedor staje się członkiem RANDOM CREW. Razem z jego liderem – Alexejem Rożkowem, tworzy serie teledysków wysokiej jakości, które służą źródłem inspiracji do jego kolejnych projektów. Wynikiem są pięć niezależnych albumów, zresztą ostatni „FRI” zdobył wielką popularność wśród młodzieży. Zimą 2016 roku Feduk świętuje swój występ w Łużnikach, gdzie tłum tysięcy widzów śpiewa wszystkie utwory razem z artystą.

reklama


Szczerość wobec samego siebie, wobec swojej muzyki – właśnie tym wykonawca dzieli się ze słuchaczem. Wraz z ekspresją, rośnie skala emocji każdego nowego koncertu. Zdobywając doświadczenie i fanów, badając style i nieustannie próbując różnych połączeń – dzisiaj FEDUK wciąż znajduje się na playlistach koneserów prawdziwego hip-hopu.

Koncert odbędzie się 10 kwietnia w Klubie Kwadrat:

Bilety dostępne są TUTAJ

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności