Dzisiaj kolejne spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji!

Dzisiaj kolejne spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji!

Krakowskie Klasyki Nocą to cykliczne spotkania miłośników motoryzacji, zwłaszcza starszej, których organizatorem jest Fundacja Krakowskie Klasyki. Spotkania mają charakter otwarty. Udział w KKN daje możliwość spędzenia czasu w wyjątkowym towarzystwie, porozmawiania z pasjonatami motoryzacji, wymiany doświadczeń i obejrzenia ich samochodów.

Przed TAURON Areną Kraków za każdym razem pojawia się kilkadziesiąt samochodów, wśród których są m.in. Maluchy, Trabanty, Garbusy, Fiaty 125p, Peugeoty 205, Mustangi z lat 60., Porsche i Chevrolety. Samochody poddawane są selekcji (zabytkowe, youngtimery, rzadkie, egzotyczne) i ustawiane w tematycznie powiązany sposób, np. samochody z podobnych lat, kategorii, krajów, porównanie „stary model kontra nowa rekreacja”.

Warto wiedzieć

Spotkania przed TAURON Areną Kraków będą organizowane w czwartki o godz. 20:00 (z wyjątkiem dni, w których w obiekcie będą się odbywać inne wydarzenia). Drugim miejscem, w którym organizowane będą spotkania jest Hangar Lotniczy Muzeum Inżynierii Miejskiej w Czyżynach.

Organizatorzy na bieżąco informują o terminach i miejscu zjazdów na: www.facebook.com/pg/krakowskie.klasyki. Wstęp jest bezpłatny.

Wjazd samochodów na parking przy TAURON Arenie Kraków będzie możliwy od ul. Lema (drugi skręt w prawo jadąc od al. Pokoju i pierwszy skręt w lewo jadąc od al. Jana Pawła II).

Przed udziałem w wydarzeniu organizator prosi o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://krakowskieklasykinoca.pl/.

SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNEJ MOTORYZACJI

25 kwietnia (czwartek), godz. 20:00

Parking przed TAURON Areną Kraków

Wstęp bezpłatny

Fot. FokusMedia