Zdecydowanie coś więcej niż mięso w bułce-Zapraszamy do WoLove Burgers

Zdecydowanie coś więcej niż mięso w bułce-Zapraszamy do WoLove Burgers

Burger to prawdziwa ikona kuchni amerykańskiej. To danie podbiło podniebienia i serca miłośników dobrego jedzenia – zwłaszcza w ostatnich latach, odkąd jakość przygotowania jest priorytetem. Burger jest daniem kultowym. Najlepszej jakości wołowina, precyzyjnie zgrillowana do właściwego stopnia wysmażenia, zamknięta w chrupiącej, pszennej bułce z aromatycznymi dodatkami, własnoręcznie przyrządzonym sosem, majonezem albo z ketchupem… oto ideał na miarę XXI wieku.           

Nie trzeba wyjeżdżać do USA , by zjeść prawdziwego Burgera . Mieszkańcy Krakowa mają możliwość spróbowania najlepszych Burgerów na  wyciągnięcie ręki! WOLOVE BURGERS to miejsce, które powstało z miłości do burgerów. Historia WoLove rozpoczęła się w 2015 roku w Zielonkach,  po sukcesie i uzyskaniu szerokiego uznania w 2017 roku powstał  lokal na osiedlu Złotego Wieku 94, przy pętli autobusowej. WOLOVE BURGERS to prawdziwy raj dla miłośników burgerów. Wykonuje się je tutaj ze składników najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal. W efekcie gość otrzymuje nietuzinkowego, pysznego 100 lub 200 gramowego burgera.

Czy burgery są zdrowe? Tak, są! Zdrowe, bo robione tylko ze sprawdzonych składników, pysznej, chrupiącej bułki i najlepszej jakości mięsa: 100 % wołowiny bez zbędnych dodatków, przyprawiane tylko pieprzem i solą. Wszystko z menu ekipa WOLOVE BURGERS robi na miejscu i na oczach klientów – na Waszych oczach! Ci, którzy już spróbowali zostali na dłużej i chcą więcej, chcą wypróbować każdego z burgerów.

Na „ścianie” znajdziecie pozycje od klasycznych po te bardziej wyszukane. Zaskakujące połączenia,
a w każdym pyszne mięso, świeże warzywa i sosy.

BBQ podawany z serem żółtym i bekonem, którego dopełnieniem jest autorski sos BBQ.

GÓRAL czyli burger z rukolą, sosem czosnkowym i oczywiście wędzonym serem z żurawiną.

Zaskakujący i nieoczywisty grillowany BURAK w połączeniu z serem fetą.

Brie, lazur, parmezan i mozarella? YES -SER!

Pesto, pyszne oliwki, szynka parmeńska, mozarella i suszony pomidor to tylko ROMAN, czyli smak prosto z Włoch.

To tylko niektóre pozycje z menu. W lokalu znajdziecie znacznie więcej. Zapraszamy na pętlę autobusową Mistrzejowice i na rynek w Zielonkach.

Więcej informacji zajdziecie na Facebook’u: @WoloveBurgersMistrzejowiceNH @WoLoveBurgers
i nowej stronie internetowej: www.woloveburgers.pl/

Materiały partnera