Takiej oferty pracy jeszcze nie było! Poszukiwane są osoby do liczenia… kotów

Takiej oferty pracy jeszcze nie było! Poszukiwane są osoby do liczenia… kotów

Urząd Miasta Krakowa poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze rachmistrza spisowego. Przedmiotem spisu z natury jest populacja kotów wolno żyjących na terenie Krakowa.

Poszukiwanych jest 6 osób, które w okresie od połowy kwietnia do połowy lipca 2019 r. wykonają na wybranym przez siebie terenie (do wyboru: teren dzielnic I-III, IV-VI, VII-IX, X-XII, XIII-XV, XVI-XVIII) spis z natury kotów wolno żyjących.

Z zapisami umowy, na podstawie której należy wykonać spis, zasadami jego prowadzenia oraz w celu uzyskania pozostałych informacji w sprawie należy kontaktować się z Wydziałem Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa, os. Zgody 2, pokój 417. Możliwym jest także uzyskanie dodatkowej informacji w sprawie telefonicznie: tel. 12 616 8898.

Oferty, zawierające wybrany obszar prowadzenia spisu (1 z 6 wymienionych powyżej) oraz cenę wykonania usługi – należy składać na dzienniku podawczym Wydziału Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa, os. Zgody 2, pok. 22 lub przesyłać drogą e-mailową na adres: Leszek.German@um.krakow.pl w nieprzekraczalnym terminie do 22 marca 2019 r. do godziny 15:30.