„ŚLUB DOSKONAŁY” czyli doskonała zabawa z nową obsadą!

Już 25 marca do Krakowa  powraca Teatr Kwadrat z hitem teatralnym ostatnich lat.

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu…

Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

„Ślub doskonały” – to komedia, która rozbawi, pouczy, a najwrażliwszych może nawet przerazi, przede wszystkim jednak będzie dla Państwa świetną okazją do spotkania z aktorami: Julią Kamińską, Aleksandrą Adamską, Marcinem Korczem, Patrykiem Pietrzakiem, Aldoną Jankowską, Aleksandrą Radwan i Andrzejem Grabarczykiem/Maciejem Kujawskim.


Zapraszamy wszystkich już 25 marca do Opery Krakowskiej w Krakowie (ul. Lubicz 48, 31-512 Kraków). Spektakl odbędzie się o godzinie 17.15 i 20.15.

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, w kasie Opery Krakowskiej w Krakowie oraz sieci salonów EMPiK.

Rezerwacja tel.: 607-907-704

Serdecznie zapraszamy!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności