Rozdajemy bilety na film „Kobiety Mafii 2”

Rozdajemy bilety na film „Kobiety Mafii 2”

Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film „Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w pięciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Kolumbii i Maroko. Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji największego kasowego hitu 2018 roku!

Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne bilety do krakowskiego Multikina na ten film! (voucher możecie zrealizować w dniach od pn do czwartku)

Co zrobić aby mieć szansę na wygranie jednego z trzech podwójnych biletów?

Wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

-Wymień min. 3 filmy jakie są grane obecnie w krakowskim Multikinie

-Przekonaj nas – dlaczego do Ciebie powinny trafić bilety?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Kobiety Mafii 2

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu i odbiorem nagród!

Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku (Można polubić nas TUTAJ )

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019r do godziny 20:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 6 marca do godziny 8 rano) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny – dokładne miejsce i termin podamy zwycięzcom.

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018