Wygraj zaproszenia do Chochołowskich Term z transportem z Krakowa!

Wygraj zaproszenia do Chochołowskich Term z transportem z Krakowa!

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. Woda w naszych basenach ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

Chochołowskie Termy to nie tylko baseny! W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry. Pełnię relaksu zapewnia strefa SPA z bogatą ofertą specjalistycznych kąpieli, masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Zapraszamy także do naszego Centrum Sportu z zajęciami fitness oraz świetnie wyposażoną siłownią, w której można ćwiczyć pod czujnym okiem trenera personalnego.

Również do Chochołowskich Term można już pojechać z Krakowa bez samochodu!

11.01.2019 – Wystartowała nowa linia autobusowa ZebraBus – z Krakowa do Chochołowskich Term pod Tatrami będzie można dojechać już w godzinę i 45 minut bezpośrednim ekspresowym autobusem.

Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń do Chochołowskich Term + przejazd z Krakowa do Term i z powrotem!

Aby mieć szansę na wygranie voucherów należy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  1. W jakie dni jeździ Zebra Bus z Krakowa do Chochołowskich Term
  2. Wymień minimum cztery sauny, które znajdują się Chochołowskich Termach
  3. Wymień minimum dwie atrakcje dla dzieci w Chochołowskich Termach
  4. Napisz kogo i dlaczego chcesz zabrać do Chochołowskich Term – uzasadnij swoją odpowiedź

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Termy”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 

-Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl na Facebooku (dajcie nam znać, czy lubicie:) ) TUTAJ

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 lutego 2019r do godziny 20:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 25 lutego do godziny 8 rano) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy w godzinach wieczornych, (osobiście) na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny – dokładne miejsce i termin podamy zwycięzcom

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018