VI Krakowskie Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

VI Krakowskie Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Od 14 do 15 lutego odbędą się VI Krakowskie Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wydarzenie, które jest częścią cyklu konferencji specjalistycznych „Nauka-praktyka-biznes”, poświęcone jest głównie problematyce niechronionych uczestników ruchu drogowego, urządzeniom bezpieczeństwa ruchu oraz zagadnieniom prawnym związanym z wdrożeniami organizacji ruchu.

Organizatorzy poruszą tematykę aktualnych trendów rozwojowych w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego, zwłaszcza w kontekście wyników prac dotyczących urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz oznakowania eksperymentalnego, wykonywanego w ramach programu pt. „Rozwój innowacji drogowych”.

W trakcie forum organizatorzy wydarzenia zamierzają stworzyć okoliczności sprzyjające szerokiemu zaprezentowaniu wyników najnowszych badań, uporządkowaniu wiedzy zarówno technicznej, jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych, omówienie aspektów praktycznych wdrażanych środków organizacji ruchu oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Zasadniczym celem VI Krakowskich Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest stworzenie płaszczyzny do omówienia najbardziej aktualnych zagadnień w szerokim gronie fachowców, danie sposobności uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Best Western Premier na ul. Opolskiej 14a.

Szczegółowe informacje, w tym program konferencji i formularz zgłoszeniowy uczestnictwa, można znaleźć na stronie internetowej organizatorów.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl  na Facebooku   TUTAJ

Źródło ZDMK