Można wynająć atrakcyjne lokale

Można wynająć atrakcyjne lokale

31 stycznia w Zarządzie Budynków Komunalnych w Krakowie, przy ul. Czerwieńskiego 16, odbędzie się kolejna aukcja na najem lokali użytkowych. Tym razem będzie można licytować najem miejskich lokali, w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.

Wiele z tych lokali to pomieszczenia o dużym metrażu. Na aukcję trafią lokale m.in. przy ulicach św. Krzyża (ponad 60 mkw.), Mikołajskiej (ok. 100 mkw.), Kazimierza Wielkiego (ponad 90 mkw.), Chełmońskiego (ponad 190 mkw.), Miodowej (ok. 120 mkw.), Stanisława ze Skalbmierza (ponad 150 mkw.), Sadowej (ponad 130 mkw.). Do wynajęcia jest także sporo z Nowej Huty m.in. na osiedlach Zielonym (dwa lokale o powierzchni ponad 100 mkw. i ponad 150 mkw.) , Centrum C (ponad 180 mkw.), Centrum B (ponad 90 mkw.), Willowym (ponad 150 mkw.), Zgody (ponad 170 mkw.) i Na Wzgórzach (pawilon o powierzchni ponad 1200 mkw.) oraz mniejsze lokale użytkowe m.in na osiedlach Hutniczym, Teatralnym, Na Stoku (dwa lokale), Centrum A.

31 stycznia zostanie także przeprowadzona aukcja celowa na najem lokalu użytkowego na os. Centrum B. Lokal ma łączną powierzchnie ponad 650 mkw. i jest przeznaczony na realizację świadczeń zdrowotnych. Wszystkie potrzebne informacje – w tym także dotyczące potrzebnych do udziału w aukcji dokumentów można znaleźć na stronie internetowej zbk.krakow.pl.