Koncert Ennio Morricone odbędzie się zgodnie z planem!

W nawiązaniu do ogłoszenia przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę 19 stycznia br dniem żałoby narodowej, niniejszym informujemy, że zaplanowany koncert Ennio Morricone – 90th Celebration Concert odbędzie się zgodnie z planem.

Informacja od organizatora:

„Koncert się odbędzie zgodnie z zapowiedzią. Niemniej chcemy go zmodyfikować tak, aby w sposób jak najbardziej godny uczcić pamięć tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Maestro Ennio Morricone także jest całym sercem za tym, aby osobiście i poprzez muzykę, okazać należny szacunek zmarłemu Prezydentowi Gdańska oraz wsparcie Rodzinie i Bliskim.

Także rodzaj muzyki i forma koncertu sprzyja refleksji i w żaden sposób nie zakłóci atmosfery żałoby, co jest dla nas tym bardziej ważne, że spotykamy się w dniu pogrzebu Pana Prezydenta Adamowicza.
Jednocześnie tuż przed koncertem poprosimy wszystkich uczestników o uszanowanie pamięci Pana Prezydenta minutą ciszy” mówi Anna Czerniejewska, przedstawiciel JVS Group w Polsce.

„Utrzymanie terminu koncertu jest dla nas ważne także z uwagi na widzów, którzy przygotowywali się na spotkanie z Maestro od blisko roku. Jeżeli tylko możemy, to zrobimy wszystko aby nie narażać ich na dodatkowe koszty związane z opłatami za transport czy nocleg. Niemniej okazanie szacunku Panu Prezydentowi oraz poszanowanie uczuć wszystkich pogrążonych w żałobie jest dla nas priorytetem.” –deklaruje Anna Czerniejewska

Koncert zaplanowany jest na sobotę 19 stycznia 2019 r na godz. 20.00 w krakowskiej Tauron Arenie.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności