Ferie z Krakowską Kartą Rodzinną – bilety do wzięcia

Ferie z Krakowską Kartą Rodzinną – bilety do wzięcia

To dobra wiadomość dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej! Wiele krakowskich ośrodków sportowych i rekreacyjnych oraz kin przygotowało bezpłatne bilety dla dzieci i młodzieży. W okresie ferii szkolnych wejściówki będzie można zamienić na takie aktywności, jak: basen, trampoliny, wspinaczkę, zabawy z instruktorem, lodowisko, wrotki i kino. Wszystko w ramach akcji „Ferie 2019 z Krakowską Kartą Rodzinną”.

Bilety można odbierać w okresie ferii zimowych, czyli od 14 do 25 stycznia. Dzienna pula dostępnych wejściówek zależy od danej instytucji. Bilety są finansowane przez Gminę Miejską Kraków. Wejściówki niewykorzystane jednego dnia przechodzą na dzień następny.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna (ul. Kolna 2) przygotował po 10 biletów dziennie – każdy upoważnia do korzystania z basenu przez jedną godzinę.

Centrum Rozwoju Com Com Zone w Prokocimiu (ul. Kurczaba 29) i Nowej Hucie (ul. Ptaszyckiego 6) na chętnych czeka 10 biletów dziennie (każda wejściówka to jedna godzina pływania).

Centrum Wspinaczkowe Reni–Sport (ul. Szymona Szymonowica 83) oferuje dziennie 10 biletów dziennie. Każdy z nich można zamienić na 1 godzinę zabawy pod okiem instruktora. Centrum prosi, aby zapisywać się na zajęcia z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. Tel. do recepcji: 668 401 847.

W kasach Centrum Wspinaczkowego Forteca (ul. Ludowa i ul. Racławicka) będzie czekało 5 biletów rodzinnych dziennie – każdy obejmuje jedną osobę dorosłą oraz maksymalnie dwoje dzieci.

W kasach Parku Trampolin GoJump (ul. Centralna 41A i ul. Rzemieślnicza 20G) będzie czekało 10 biletów dziennie. Każdy bilet upoważnia do korzystania z parku trampolin przez jedną godzinę.

Park Rozrywki GoKidz (ul. Rzemieślnicza 20G) przygotował 10 biletów dziennie – każda wejściówka upoważnia do korzystania z parku rozrywki przez jedną godzinę.

Sporą popularnością cieszy się w ferie Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino (ul. Nieduża 4) – tam do wzięcia będzie 10 biletów dziennie. Jedna wejściówka to dwie godziny zabawy w krainie.

Odpowiednią dawkę ruchu zapewnią też lodowiska – przy Nowohuckim Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) i Cracovia (ul. Siedleckiego 7). Dostępnych będzie 20 biletów dziennie.

Ciekawym miejscem jest wrotkarnia Przewrotki (ul. Centralna 41A), które oferuje 10 biletów dziennie – na godzinę zabawy.

Relaks i dobrą zabawę zapewnią Kino Kijów Centrum (al. Krasińskiego 34) oraz Multikino (ul. Dobrego Pasterza 128). W pierwszym czekać będzie 20 biletów dziennie, w drugim – 25. Wejściówka upoważnia do obejrzenia dowolnego seansu 2D zgodnie z aktualnym repertuarem.

Szczegóły na stronach serwisu kkr.krakow.pl.

Zachęcamy do polubienia CowKrakowie.pl  na Facebooku TUTAJ

Więcej informacji z Krakowa

Działania strażaków na terenie Ojcowskiego Parku N... Jak informuje Państwowa Straż Pożarna - 30 października odbyły się ćwiczenia taktyczno – bojowe na terenie kompleksu leśnego Ojcowskiego Parku Narodow...
Groźny wypadek na ul. Nowohuckiej w Krakowie Dzisiaj przed godziną 17:00 w okolicy  skrzyżowania ul. Nowohuckiej i Stoczniowców doszło do bardzo groźnego wypadku. Cysterna wjechała w betonowe ...
„Artysta”na widok strażników zaczął uc...  W sobotę w nocy operator monitoringu Straży Miejskiej zauważył, iż mężczyzna pisze po wiacie przystankowej na osiedlu Centrum E. Na miejsce natychmia...
Światowy Dzień Serca w Krakowie W niedzielę, 30 września, na Rynku Głównym w Krakowie pod hasłem Podziel się Mocą (Share the Power) będzie obchodzony Światowy Dzień Serca. Patronat h...
Legenda muzyki POP – Bonnie Tyler na jedynym... Katowice częścią jubileuszowej trasy 40 lecia hitu  „It’s a Heartache” Kiedy równo 40 lat temu Jej pierwszy wielki hit – „It’s a Heartache” przeboj...
Wieczorny pożar w klubie Alchemia – ewakuowa... We wtorek po godzinie 20:00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, ze  w klubie Alchemia w Krakowie wybuchł pożar. Na miejscu natychmiast pojawiły się sł...