Wygraj bilety na spektakl komediowy „Nikt nie jest doskonały” w Krakowie

To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa „Nikt nie jest doskonały” został uznany za klasykę komedii romantycznej. Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną skonstatowała: ależ faceci nie piszą romansów!. I tak na przekór tej opinii autor stworzył postać Leona.

Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent…. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.

Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa „MJW”- powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę… Sic! Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest… Szansa uzyskania nagrody może lec w gruzach, chyba że… wyjścia nie ma… Leon musi przebrać się za kobietę!

Na scenach wielu teatrów roi się od takich przebieranek, ale ten popularny gag wciąż bardzo bawi publiczność teatralną i filmową. Przypomnijmy sobie uroczą polską komedię z 1972 roku „Poszukiwany, poszukiwana”, czy genialnego Dustina Hoffmana w filmie „Tootsie”, albo klasyk „Pół żartem, pół serio”, w którym Jack Lemmon i Tony Curtis, w przebraniu kobiecym, bawili nas do łez, aby w ostatniej sekwencji filmu Joe. E. Brown mógł powiedzieć „NIKT NIE JEST DOSKONAŁY”.

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie! 

Spektakl odbędzie się w Kijów Centrum 14 lutego 2019 roku!

Aby mieć szansę na wygranie podwójnego biletu – wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe!

  • Kto jest organizatorem tego wydarzenia?
  • Podaj – jaki spektakl komediowy będzie jeszcze zorganizowany w 2019 roku przez tego organizatora w Krakowie?
  • Dokończ zdanie. Chcę zobaczyć ten spektakl ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Nikt nie jest doskonały ”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam, z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

Zachęcamy do polubienia fanpage organizatora TUTAJ ( dajcie nam znać, czy polubiliście 🙂 ) 

-Zapis – Zapis zapoznałem się z regulaminem konkursu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2019r do godziny 20:00 ( zwycięzców powiadomimy maksymalnie do 28 stycznia do godziny 8 rano) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

Przypominamy, że nagrody wydajemy osobiście w KRAKOWIE na terenie Prądnika Czerwonego – okolice CH Serenada/Krokus/Park Wodny – dokładne miejsce i termin podamy zwycięzcy

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018