Spędź Sylwestra w krakowskim Multikinie!

Spędź Sylwestra w krakowskim Multikinie!

Multikino zaprasza wszystkich spragnionych dobrej zabawy na porządną porcję sylwestrowego szaleństwa!

Nie wiemy, jaki będzie 2019 rok. Ale jesteśmy pewni, że Sylwester w Multikinie spełni wymagania każdego miłośnika kina. W repertuarze premiery i pokazy przedpremierowe produkcji, które rozbawią, wzruszą i przyprawią o dreszczyk emocji.

Sylwester w Multikinie to impreza, która co roku cieszy się ogromną popularnością.

Repertuar złożyliśmy ze starannie dobranych tytułów premierowych oraz przedpremierowych, które z pewnością przypadną do gustu każdemu kinomanowi. Do wyboru są dwa zestawy, a w każdym zestawie znajdują się trzy filmy!

Zestaw 1 przypadnie do gustu widzom, którzy czasem lubią pośmiać się przez łzy. Zaczynamy od komedii z Jennifer Lopez w roli głównej pod tytułem „Teraz albo nigdy”. Piękna Jen tym razem występuje jako nadzwyczaj łebska kobieta, którą pechowo omijają wszystkie awanse. Potem pokażemy „Green Book”, czyli świetną słodko-gorzką historię o niewiarygodnej przyjaźni w doborowej obsadzie (Viggo Mortensen oraz Mahershala Ali). Projekcję zamknie polska komedia romantyczna „Pech to nie grzech”. 

Zestaw 2 to propozycja dla tych widzów, którzy nie boją się trudnych tematów. Tutaj zaczynamy od wspomnianego już „Green Book” – ten film jest za dobry, by go pominąć! Oprócz tego zaprezentujemy także dramat „Mój piękny syn”, w którym Steve Carell gra ojca uzależnionego chłopaka. Wieczór zakończymy projekcją kontrowersyjnego filmu „Oni”, czyli cynicznej opowieści o rozbuchanej świcie Silvio Berlusconiego. Uwaga, będzie ostro!

Oprócz oferty filmowej w cenie biletu na widzów czekać będą produkty barowe o wartości ponad 65 złotych oraz lampka wina musującego o północy (w cenie biletu kupony na następujące produkty: średni popcorn solony, średnie nachos oraz dwa dowolnie wybrane duże napoje gazowane: Coca-Cola, Cola-Cola Zero, Fanta, Sprite wymienne na wodę butelkowaną 0,5l).

Cena biletów:

  • pozostałe kina: 99 zł

Bilety na Sylwestra 2017 w Multikinie Już w sprzedaży! Bilety można zakupić w kasach biletowych kin oraz na stronie www.multikino.pl. Sprzedaż trwa do 31 grudnia 2018.

***HARMONOGRAM WYDARZENIA***

 

ZESTAW 1

19:00 – start, otwarcie drzwi

19:25 – Teraz albo nigdy (108 min.)

21:13 – przerwa

21:35        – Green Book (130 min.)

23:45-00:20 – Przywitanie Nowego roku, wino musujące 

00:20 – Pech to nie grzech (90 min.)

1:50 – zakończenie

lub

ZESTAW 2

19:00 – start, otwarcie drzwi

19:20 – Green Book (130 min.)

21:30 – przerwa

21:50 – Mój piękny syn (112 min.)

23:42 – 00:20 – Przywitanie Nowego roku, wino musujące

00:20 Oni (151 min.)

        02:51 – zakończenie