Jak wyjątkowo spędzić rodzinny weekend? Zapraszamy do Multikina!

Jak wyjątkowo spędzić rodzinny weekend? Zapraszamy do Multikina!

Jak wyjątkowo spędzić rodzinny weekend? Stacja MiniMini+ zna na to sposób. W grudniu w Multikinach w całej Polsce odbędą się pokazy nowatorskiego interaktywnego show dla najmłodszych. Dzięki technologii Anivatar™, stworzonej przez firmę Verne Vision, w trakcie każdego z pokazów młodzi widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości i porozmawiać na żywo z bohaterką z ekranu – Rybką MiniMini.

Grudzień to dla Rybki wyjątkowy miesiąc. Z okazji 15 urodzin stacji MiniMini+, twórcy projektu „KinoMagica” przygotowali wyjątkowe pokazy pt. „Urodziny Rybki MiniMini”. Podczas tego show mali widzowie poznają m. in. różne tradycje urodzinowe i zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Fani wodnego świata będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach oraz zobaczyć bardzo interesującą kolekcję kapeluszy bohaterki show. Rybka MiniMini nauczy maluchy

piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

 

Interaktywne show z Rybką MiniMini to innowacyjne kino przyszłości. Mali widzowie wspólnie z bohaterką pokazów przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec. Nowatorska formuła show sprawia, że widz aktywnie uczestniczy w pokazie, a technologia Anivatar™ pozwala na animowanie i dubbingowanie Rybki MiniMini na żywo.

 

Pokazy z serii „KinoMagica” to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który nie tylko, bawiąc uczy, ale także dostarcza przy tym niezapomnianych emocji. Widzowie mogą wpływać na to, co wydarzy się na ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Celem pokazów jest nie tylko zabawa, ale także szerzenie pozytywnych wartości propagowanych przez stację MiniMini+.

 

Grudzień pełen będzie dodatkowych atrakcji dla fanów Rybki nie tylko z uwagi na urodziny głównej bohaterki show. Jeszcze przed Gwiazdką w całej Polsce odbędzie się promująca kinematografię akcja – Święto Kina. W jej ramach bilety na pokazy interaktywnego show z Rybką MiniMini w dniach 15 i 16 grudnia kosztować będą tylko 12 zł.

 Zapraszamy 

9 grudnia, godz. 11:00: Multikino Kraków

30 grudnia, godz. 11:00: Multikino Kraków

 

 https://multikino.pl/wydarzenia/dzieci/kinomagica-przygody-rybki-minimini

 

Ceny biletów:

Bilet normalny: 35 zł

Bilet ulgowy: 29 zł

Bilet z kartą Rodzina do Kina (dorośli i dzieci): 29 zł

Bilety w ramach akcji Święto Kina: 12 zł

Bilety w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl

 

Materiały prasowe partnera