Biuro Świętego Mikołaja w Galerii Bronowice

Biuro Świętego Mikołaja w Galerii Bronowice

Już w najbliższy piątek i sobotę 14 – 15 grudnia, na terenie Galerii Bronowice będzie można spotkać długo wyczekiwanego przez najmłodszych gościa. Wprost z mroźnej Laponii zawita do nas Święty Mikołaj! Będzie można go odwiedzić w godz. 12.00 – 20.00 w specjalnie przygotowanym na tę okazję świątecznym Biurze.

Biuro Świętego Mikołaja w Galerii Bronowice to miejsce stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Każde dziecko odwiedzające w tych dniach centrum handlowe będzie miało okazję porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Będą mu towarzyszyć sympatyczne pomocnice – bajkowe Śnieżynki. Na maluchy czekać też będzie niecodzienna atrakcja – pamiątkowe zdjęcie z wyjątkowym gościem. Każde dziecko już na miejscu otrzyma fotografię, która bez wątpienia zawiśnie na honorowym miejscu w każdym domu. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku.

Cieszymy się, że Święty Mikołaj zapowiedział w tym roku wizytę w Galerii Bronowice. Spotkanie z nim z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych klientów, którzy często czekają na nie przez cały rok. Warto więc w tych dniach odwiedzić nasze centrum handlowe i choć przez chwilę poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.