10 listopada rozpoczną się prace na ul. Myśliwskiej

10 listopada rozpoczną się prace na ul. Myśliwskiej

W najbliższym czasie nową nawierzchnię zyska ulica Myśliwska na odcinku od ulicy Przewóz do ulicy Gumniska. Roboty wykonywane są w koordynacji z MPWiK.

Większa część ulicy Myśliwskiej na wyżej wymienionym odcinku podlega odtworzeniu przez MPWiK (w tym miejscu realizował swoją inwestycję – budowę kanalizacji). ZDMK wykona prace na odcinkach nie objętych inwestycją MPWiK. Obecnie finalizowane będą prace remontowe – wykonywane będzie nowa nawierzchnia. W związku ze znaczną długością remontowanego odcinka oraz brakiem możliwości poprowadzenia ruchu pojazdów objazdami prace remontowe będą prowadzone etapowo z zachowaniem ruchu.

Jutro (10 listopada) frezowana będzie nawierzchnia ulicy Myśliwskiej w dwóch miejscach, od ulicy Przewóz do budynku nr 5 oraz na tarczy skrzyżowania ulicy Myśliwskiej z Gumniska. We wtorek i środę na tych odcinkach planowane jest ułożenie nowej nawierzchni. W środę (14 listopada) z pracami powinien ruszyć MPWiK, który wykona frezowanie ulicy na pozostałym odcinku ulicy Myśliwskiej. Prace asfaltowe zrealizuje we czwartek lub piątek.

Ruch pojazdów w trakcie robót będzie prowadzony wahadłowo.

Realizacja prac będzie uzależniona od warunków pogodowych.

Info Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Czytaj również:

Zboczeniec w busie. Miał erekcję i zabrudził ubranie małoletniej