Iluzjoniści wystąpią w TAURON Arenie Kraków

Iluzjoniści wystąpią w TAURON Arenie Kraków

Po występach w Nowym Jorku, Londynie i Azji, które pobiły rekordy popularności, producenci spektaklu Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu zapowiedzieli dziś swoje najnowsze europejskie tournee. Z końcem sezonu 2017/2018 Iluzjoniści ustanowili rekord przychodu z biletów w ciągu tygodnia w teatrach Marquis i Neil Simon (Broadway), Shaftesbury (West End), w Operze w Sydney (Australia), w Arts Centre w Melbourne (Australia) oraz w Auditorio Nacional (Meksyk).

Po tym jak przedstawienie stało się przebojem kasowym na całym świecie Iluzjoniści, najlepiej sprzedający się spektakl tego rodzaju w historii Broadwayu zawita do TAURON Areny Kraków W dniach 15-17 lutego 2019 r. widzowie będą mogli obejrzeć aż siedem spektakli!

Światowa czołówka

W tym wspaniałym show biorą udział niezwykle utalentowani iluzjoniści, należący do światowej czołówki: Luis De Matos(Mistrz Magii), James More (Mistrz Oszustwa), Enzo (Niezapomniany), Andrew Basso (Mistrz Ucieczek), Yu Ho-Jin(Manipulator), Kevin James (Wynalazca) oraz Sos i Victoria (Mistrzowie Przeobrażeń).

Wszystkich ich oklaskiwały miliony widzów na całym świecie. W trakcie przedstawienia wspólnie pokazują oni swe popisowe sztuczki na scenie. Publiczność ma okazję obejrzeć m.in. iluzje, lewitacje, czytanie w myślach oraz znikanie. Spektakl Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu czaruje widzów w każdym wieku absolutnie niesamowitą kombinacją najbardziej śmiałych i zaskakujących sztuczek, jakie kiedykolwiek wykonywano na scenie.

Warto wiedzieć

Spektakl Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków w dniach 15-17 lutego 2018 r.

Harmonogram:

15 lutego 2019 r. (piątek) – godz. 16:00 i 20:00

16 lutego 2019 r. (sobota) – godz. 12:00, 16:00 i 20:00

17 lutego 2019 r. (niedziela) – godz. 14:00 i 18:00.

Bilety na przedstawienia będą dostępne wkrótce za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl.