PAUL McCARTNEY wystąpi w Krakowie

PAUL McCARTNEY wystąpi w Krakowie

Paul McCartney ogłosił w zeszłym tygodniu, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie.

Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów.

Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station”, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy „Out There”.

Paul McCartney: „Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu –  Get ready to rock Poland!”

 

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

 

Koncerty Paula McCartneya spełnią wszelkie oczekiwania jakie można mieć wobec rockowego show: prawie 3 godziny z najlepszymi utworami z przełomu ostatnich 50 lat; dziesiątki piosenek z solówkami w wykonaniu Paula; niezapomniane kawałki „Wings” i „The Beatles”, które ukształtowały ścieżki dźwiękowe naszego życia.

Paul wraz ze swoim zespołem koncertowali we wszystkich zakątkach świata: w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii. Swoją obecnością i muzyką uświetniali takie miejsca jak: scena pod rzymskim Koloseum, moskiewski Plac Czerwony, Pałac Buckingham czy Biały Dom. Wystąpili również na darmowym koncercie w Meksyku dla ponad 400 000 ludzi, w San Francisco w Candlestick Park- gdzie The Beatles zagrali swój ostatni koncert w 1966 roku, na pustyni w Kalifornii podczas historycznego festiwalu Desert Trip, w wypełnionym po brzegi klubie Pappy & Harriet Pioneertown, a dzięki transmisji na żywo ich występ można było zobaczyć nawet w kosmosie!

Skład zespołu uformowany w ostatnich 15 latach –

Paul „Wix” Wickens (instrumenty klawiszowe),

Brian Ray (gitara basowa/gitara),

Rusty Anderson (gitara),

Abe Laboriel Jr (perkusja) –

jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt audio i wideo, który zapewnia niezapomniane wrażenia z każdego miejsca, a dzięki któremu koncerty Paula McCartneya są uznawane za przełomowe i pozostają w pamięci na całe życie.

 

PAUL McCARTNEY

3 grudnia 2018 r.
TAURON Arena Kraków

 

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl

19.07 w godz. 10:00-22:00.

 

Bilety w cenie od 279 zł w sprzedaży ogólnopolskiej od 20.07 od godz. 12:00 na LiveNation.pl.

 

Więcej informacji z Krakowa

Rozwścieczony tatuś, złapał za siekierę i uszkodzi... W napadzie szału, złapał siekierę i zniszczył nią zaparkowany obok posesji samochód. Powstałe uszkodzenia właściciel wycenił na tysiąc złotych. Zatrzy...
Po hejnale z Wieży Mariackiej zabrzmi utwór „The S... Kraków łączy się z pogrążonym w smutku Gdańskiem po morderstwie prezydenta Pawła Adamowicza. Na budynkach Urzędu Miasta Krakowa wiszą flagi miejskie...
Zobacz kolejny odcinek „Jedź Bezpiecznie” – ... Zapraszamy do oglądnięcia nowego odcinka „Jedź Bezpiecznie” realizowanego w Krakowie przez TVP Kraków. Temat odcinka - Niebezpieczne polskie autost...
Uwaga na silny wiatr – ostrzeżenie! Ostrzeżenie przed silnym wiatrem wydało Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMiGW w Krakowie. Synoptycy prognozują wystąpienie silnego wiatr...
Inauguracyjna runda Motocyklowych Mistrzostw Świat... Haaker, Webb, Walker, Gomez, Bolt, Salvini... Imponująca obsada listy startowej Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro już 9 grudnia w Krakowie! Aktualn...
Spowodował wypadek skradzionym samochodem Dziś popołudniu doszło do wypadku na rondzie Czyżyńskim. Kierowca uderzył w słup sygnalizacji świetlnej i  zablokował ruch tramwajowy. Jak podaj...