Wygraj podwójny bilet na koncert HOLLYWOOD UNDEAD w Krakowie!

Wygraj podwójny bilet na koncert HOLLYWOOD UNDEAD w Krakowie!

HOLLYWOOD UNDEAD przyjadą do Polski z bardzo wyjątkowym show! „Piątka” z Los Angeles wystąpi w czerwcu w Krakowie!

Zespół znany z entuzjastycznych występów, regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie – od Massachusetts i Miami po Moskwę i Manchester – artyści z niecierpliwością czekają na powrót do Europy:

 Cieszymy się, że możemy wyruszyć w europejską trasę koncertową. Uwielbiamy grać na Starym Kontynencie, lubimy Waszą kulturę i świetną publiczność. Nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i liczymy również na nowe znajomości. Do zobaczenia wkrótce!”

Ich pierwszy singiel/video „California Dreaming” z nowego albumu “Five”, w zaledwie trzy tygodnie osiągnął blisko 1,8 miliona wyświetleń na YouTube.

Ich debiutancki, platynowy albumu “Swan Songs” wydany w 2008 roku, zaprezentował genialne połączenie rocka, hip-hopu, muzyki industrialnej i elektronicznej i zdobyli miliony fanów na świecie. Następny album z 2011 roku zatytułowany „American Tragedy” zdobył tytuł Złotej Płyty i uplasował się na 4 miejscu listy Billboard Top 200, podczas gdy „Notes From The Underground” z 2013 roku wskoczył na pozycję nr 2. W 2015 roku HOLLYWOOD UNDEAD zdobyli popularność dzięki piosence „Day of the Dead”, która została odsłuchana ponad 21,1 razy na Spotify i wyświetlona ponad 17 milionów razy w serwisie YouTube.

 

W Krakowie HOLLYWOOD UNDEAD wystąpią 4 czerwca w Klubie Studio!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs! Mamy dla Was jeden podwójny bilet na ten koncert w Krakowie!

Aby mieć szansę na wygranie jednego podwójnego biletu –  wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe

-Wymień minimum 3 koncerty w Krakowie jakie odbędą w 2018 roku zorganizowane przez Livenation.pl 

Wymień skład zespołu HOLLYWOOD UNDEAD

-Przekonaj nas – dlaczego to właśnie ciebie powinniśmy nagrodzić.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs HOLLYWOOD UNDEAD”

W treści:

-Imię i Nazwisko

-Odpowiedzi na pytania

-Napiszcie nam, z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

-Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku. Jeżeli nie to zachęcamy do dołączenia => TUTAJ

Wyjątkowo w tym konkursie zwycięzców powiadomimy mailowo w odpowiedzi na zgłoszenie konkursowe

Nasz zespół nagrodzi jedną poprawną i najciekawszą odpowiedź.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30  maja do godziny 8 rano ( zwycięzce powiadomimy maksymalnie do 2 czerwca) Prosimy o sprawdzanie maila! (oraz zakładki SPAM)

W przypadku odwołania wydarzenia, cowkrakowie.pl, oraz organizator nie bierze odpowiedzialności za ważność voucherów. W takim -przypadku prawa do nagrody są anulowane a zwycięzcom nie przysługuje rekompensata.

———–

W związku, że 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”)

Informujemy, że dane zwycięzcy (imię i nazwisko) zostanie podane organizatorowi koncertu – Livenation.pl –  dzięki temu zwycięzca będzie mógł odebrać bilety przed koncertem.

Ogólny regulamin konkursów – obowiązuje od 25.05.2018

————