Wiemy, kiedy odbędą się Dni Dzielnicy IV!

Wszystkich mieszkańców zapraszamy na kolejne Dni Dzielnicy IV. Jak co roku impreza odbędzie się na terenie Dworku Białopracnickiego

Co przygotowali organizatorzy?

W tym roku w Dworku Białoprądnickim spotkacie Kota w butach, Kaczkę Dziwaczkę, Samochwałę i Pana Kleksa, rozdającego piegi. Będzie słoń z trąbami dwiema i popłyniecie na wyspy, których nie ma. Wszyscy, i duzi i mali, przeniesiemy się do bajkowego świata Pana Brzechwy.

Impreza rozpocznie się 3 czerwca o godz. 15.00 rozstrzygnięciem konkursu plastycznego „Wiosna w mojej okolicy”, chwilę później wystartuje BAJKOWA SZTAFETA WYZWAŃ z nagrodami dla każdego, kto zaliczy bieg w siedmiomilowych butach, wędkowanie z księżycem i żabie skoki.

Na najmłodszych czeka tego dnia wiele atrakcji:
– pokazy i konkursy służb mundurowych: Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej,
– malowanie na płocie,
– tworzenie gigantycznej stonogi,
– baśniowa przebieralnia DIY,
– dmuchane miasteczko.

W specjalnie wydzielonej strefie znajdzie się KĄCIK MALUCHA, gdzie oprócz zabaw prowadzonych przez animatorów, będą czekały również koce i książeczki z wierszami Brzechwy.

Dzieci, lubiące odkrywać nowe zakątki świata, zapraszamy na mini spotkanie podróżnicze „MAŁA NIKARAGUA”. W co lubią bawić się dzieci w Nikaragui? Jak wygląda ich szkoła? Czy lubią się uczyć? O tym opowie s. Barbara, misjonarka. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w sali teatralnej.

Podczas Pikniku czekają też na wszystkich KONKURSY rodzinne, m.in. na najfajniejsze wykonanie ulubionej piosenki z „Akademii Pana Kleksa”. NAGRODĄ będzie nagranie tego utworu w profesjonalnym Studiu Nagrań im. Janusza Muniaka!

Scena i mikrofon należeć będzie tego dnia do dzieci! Każdy maluch, który przyjdzie do Dworku ze swoim ulubionym wierszem Brzechwy, będzie mógł go przeczytać.

By bliżej poznać postać Jana Brzechwy, dla maluchów nieco starszych i dorosłych, stworzony zostanie specjalny „ZAGAJNIK CIEKAWOSTEK”. Nie jeden fakt mocno was zaskoczy!

Wielki muzyczny finał Dnia Dziecka zapewni zespół YOY (czyt. Why O Why), duet tworzony przez charyzmatyczną wokalistkę Joannę Markowską i Szymona Wyrembaka, wokalistę i gitarzystę takich formacji jak Terapia Wyremfunk czy Bunga Band. Koncert odbędzie się o godz. 18.00.

Piknik rodzinny organizowany jest w ramach Dni Dzielnicy IV, we współpracy z Przewodniczącym Zarządu Dzielnicy IV Jakubem Koskiem oraz Dzielnica IV Prądnik Biały.

Zapraszamy!

Fot. Poglądowe KPIII

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności