Wygraj podwójny bilet na koncert The Kelly Family

Wygraj podwójny bilet na koncert The Kelly Family

Zbliżający się koncert to jeden z punktów trasy „We Got Love – LIVE 2018”, w ramach której Kelly Family odwiedzą trzy polskie miasta. Krakowianie 8 kwietnia usłyszą w TAURON Arenie zarówno uwielbiane przez wszystkich przeboje w zupełnie nowych aranżacjach, jak również utwory z ostatniej płyty. Ostatnie bilety jeszcze w sprzedaży!

Nie da się ukryć, że dla wielu to powrót roku. The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych muzycznych rodzin, która w latach 90. biła wszelkie rekordy popularności: 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt oraz ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Po wydaniu charytatywnej płyty „Hope” w 2005 roku członkowie zespołu zdecydowali się na kariery solowe. Po dwunastu latach wracają na scenę w niemal pełnym składzie. W marcu 2017 roku grupa wydała nową płytę „We Got Love” oraz wyruszyła w trasę koncertową „We Got Love – LIVE 2018”. Do Polski rodzina Kelly przyjedzie już wiosną. 6 kwietnia muzycy zagrają na ERGO Arenie w Gdańsku, 7 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie, a dzień później na TAURON Arenie w Krakowie.

Dla naszych czytelników mamy jeden podwójny bilet na ten koncert!

 

Aby mieć szansę na zgarnięcie wjazdówki, wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  • Kto jest organizatorem tego koncertu w Polsce?
  • Napisz – dlaczego chciałbyś pójść na ten koncert?
  • Kto ze słynnej rodziny powróci na scenę?

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule wiadomości „Konkurs The Kelly Family”

W treści

-Imię i nazwisko,

-Odpowiedź

– nr telefonu (za pośrednictwem smsa,skontaktujemy się będziemy ze zwycięzcą (ok -26-27 marca)

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

-Dajcie znać, czy jesteście naszymi fanami na Facebooku. Jeżeli nie to zachęcamy do dołączenia => TUTAJ

Nasz zespół jedno poprawne i najciekawsze zgłoszenie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 marca, do godziny 8 rano

 

W przypadku odwołania wydarzenia, cowkrakowie.pl, oraz organizator nie bierze odpowiedzialności za ważność biletów. W takim przypadku prawa do nagrody są anulowane a zwycięzcom nie przysługuje rekompensata.

Przypominamy, że nagrody wydajemy osobiście na terenie Prądnika Czerwonego (okolice CH Krokus/ Park Wodny/ CH Serenada ) Odbiór nagrody możliwy będzie tylko w czwartek (29 marca) o godzinie 20:00 – dokładne miejsce podamy zwycięzcom!

Regulamin