Noc szkoleń w Krakowie

Noc szkoleń w Krakowie

Noc szkoleń jest wydarzeniem, które gromadzi w tym samym miejscu i czasie wiele osób – trenerów i uczestników szkoleń. Start już 15 marca.

Różnorodność tematów szkoleń jest tym, z czym styka się każdy zainteresowany Nocą szkoleń. Nie zawsze wybór szkoleń jest łatwy, zwłaszcza wtedy, kiedy odbywają się one w tym samym czasie. A są to zazwyczaj krótkie szkolenia trwające dwie lub trzy godziny. Duża dawka wiedzy i inspiracji w krótkim czasie staje się skondensowaną pigułką motywacji do dalszego rozwoju.

Dzięki tym krótkim szkoleniom uczestnik nie zostanie jednak ekspertem w danej dziedzinie. Nie jest to możliwe w tak krótkim czasie. Jedną z korzyści dla uczestnika jest to, że bez dużego nakładu czasowego i finansowego będzie mógł sprawdzić i przekonać się na własnej skórze, czy dany temat jest dla niego. W tym laboratorium prób i testów może dojść do rozczarowania, kiedy jego wyobrażenia rozbiją się o ścianę fachowej wiedzy. Konfrontacja z rzeczywistością sprostuje jego wyobrażenia o danej dziedzinie wiedzy.

Noc szkoleń jest dowodem na to, że w świecie biznesu można znaleźć prawdziwe anioły. Mowa o trenerach, którzy bezinteresownie potrafią podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a przy tym także zainspirować i zmotywować innych do działania.

Siłą napędową wydarzenia są partnerzy, którzy podejmują się trudu zorganizowania różnych szkoleń w swoich miastach. Na co dzień przedsiębiorcy i specjaliści w swoich zawodach, prowadzący poważne przedsięwzięcia biznesowe, a podczas Nocy szkoleń społecznicy. Wykazują się niesamowitą pomysłowością, pozytywną energią, optymizmem, a nade wszystko skutecznością w działaniach. Pomaga im w tym niewątpliwie ich własne doświadczenie biznesowe.

Ideą wydarzenia jest uczenie się przez całe życie. Nauka nie polega tylko na siedzeniu w szkolnej ławce, ale szukaniu i przyswajaniu tego, co inspirujące, budujące, poszerzające horyzonty myślenia, pobudzające wyobraźnię. Rozwój osobisty i zawodowy może nie tylko zmienić nasze osobiste życie, lecz także funkcjonowanie naszej rodziny, a w szerszej perspektywie całe nasze społeczeństwo.

To jest piękna idea, która wyraża nasze dążenia do tego, aby być lepszym i mądrzejszym, mieć bardziej rozwinięte umiejętności, być sprawniejszym w działaniu. Poczucie nienasycenia może sprawić, że życie będzie ciekawsze. Człowiek pragnący zmiany na lepsze jest ciekawy otaczającego go świata. Zadaje sobie nowe pytania, jest wrażliwszy i widzi więcej, niż inni.

Szkolenia w małych grupach, w kameralnej atmosferze, do tego osobisty kontakt z trenerem, okazje do rozmów na trudne i ciekawe tematy, nawiązane znajomości, a nawet przyjaźnie powodują, że uczestnicy wychodzą z Nocy Szkoleń z czymś więcej niż tylko zestawem materiałów szkoleniowych.

Aktualna lista szkoleń dostępna jest na stronie internetowej www.nocszkolen.pl. W szkoleniach może wziąć udział każdy, kto wcześniej zarejestruje się na platformie eventon.click, gdzie otrzyma bilet na szkolenie w formie elektronicznej.

Pomysłodawcą i organizatorem jest Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”, którego celem jest wspieranie – bez względu na wiek – szukających pracy, freelancerów i wolontariuszy w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych.

Info UMK

Więcej informacji z Krakowa

Ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe w Krakowie Wczoraj po godzinie 22:00, Prezydent Jacek Majchrowski ogłosił na terenie Krakowa pogotowie przeciwpowodziowe. Jak podaje UMK - Wisła na wodowskazie B...
Działania policji w Krakowie. Widzisz, że ktoś moż... Zima to okres, w którym na wychłodzenie organizmu najbardziej narażone są osoby bezdomne oraz znajdujące się pod wpływem alkoholu. Niskie temperatu...
Zatrzymany sprawca, który uszkodził zaparkowane po... Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który początkiem lutego zniszczył dwa samochody zaparkowane na krakows...
Kupiłeś na wakacjach taką pamiątkę? Za to grozi do... Jedziesz na wakacje za granicę? Z pewnością zechcesz przywieźć jakaś pamiątkę. Sklepy i targowiska kuszą skórzanymi torebkami, biżuterią z kości s...
Zbiórka zabawek i materiałów piśmienniczych dla ma... 1 marca wystartuje już trzecia Zbiórka zabawek i materiałów piśmienniczych dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu organizowana pr...
Zdobądź dofinansowanie do szkoleń Nawet do 87 proc. dofinansowania do szkoleń można uzyskać, uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd P...