Rodzinne seanse w Multikinie – z kartą Rodzina do Kina jest przyjemniej!

Rodzinne seanse w Multikinie – z kartą Rodzina do Kina jest przyjemniej!

Multikino w towarzystwie superbohaterów: odważnej uczennicy szkoły kaskaderów Volty, początkującego operatora filmowego Lensa i podstępnego reżysera Maestro zaprasza całe rodziny do skorzystania z najnowszej „multioferty” – karty Rodzina do Kina. Dzięki wyjątkowej karcie wyjście do Multikina stanie się jeszcze bardziej atrakcyjną i opłacalną rozrywką!

Bilety w cenie ulgowej dla wszystkich członków rodziny, zestawy barowe i gadżety filmowe w promocyjnych cenach, a do tego możliwość zbierania punktów i wymiany na breloki czy bilety gratis – Multikino wie, jak zadbać o swoich klientów. Tym razem w ofercie sieci kin znalazła się propozycja idealnie skrojona pod rodziny.

Zasady działania są proste – należy zakupić kartę Rodzina do Kina w symbolicznej cenie 1 złotego i zarejestrować ją poprzez www.multikino.pl. W ten sposób klienci dołączają do programu lojalnościowego, który umożliwia zakup biletów w promocyjnej cenie, zniżki na zestaw tzw. „Rodzinny” i 25% rabat przy zakupie gadżetów z oferty Multishop.

Oferta obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 15. roku życia oraz Poranki Filmowe. Aby czerpać z profitów, jakie daje karta Rodzina do Kina, na seans do Multikina muszą wybrać się minimum dwie osoby, tj. jeden rodzic i jeden dziecko. Maksymalnie z karty  może skorzystać 7-osobowa rodzina (dwoje dorosłych i pięcioro dzieci). Dziecko nie może mieć jednak ukończonych 18 lat.

Dodatkowo za każdy zakupiony bilet i Zestaw Rodzinny użytkownicy karty, którzy zarejestrowali ją on-line i udzielili zgody marketingowej, będą mieli możliwość zbierania punktów. Za 10 punktów dostaną 1 z 3 breloków do wyboru. Z kolei ci, którzy zgromadzą na karcie 20 punktów, otrzymają bilet gratis.

Nowa oferta Multikina jest promowana przez trzy postacie, mieszkańców filmowego miasteczka, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody. Wizerunki Volty, Lensa i Maestro pojawiają się na kartach Rodzina do Kina, brelokach, książeczkach i naklejkach. Dzieci, biorące udział w programie Multikina, dostaną książeczki z komiksem, z których dowiedzą się o dalszych losach bohaterów. Będą mieli także możliwość zbierania naklejek, dołączanych do zakupionych biletów oraz zestawów barowych.

Więcej szczegółów na temat karty Rodzina do Kina znajduje się na https://multikino.pl/promocje/oferta-rodzina.

Partnerem programu Rodzina do Kina jest firma Wedel.