Polska Noc Kabaretowa [KONKURS]

Polska Noc Kabaretowa [KONKURS]

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu.

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Dla naszych czytelników mamy jeden podwójny bilet na to wydarzenie w Krakowie! Polska Noc Kabaretowa odbędzie się w Tauron Arenie Kraków 16 marca 2018 roku.

Aby mieć szansę na wygranie zaproszeń wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  • Naszpradnik.pl promuje Polską Noc Kabaretową – Odpowiedź ile już PNK promowaliśmy(włącznie z obecną)?
  • Wymień minimum trzy wydarzenia jakie odbędą się w Krakowie (które cowkrakowie.pl promuje)
  • Dokończ zdanie: Chcę się wybrać na Polską Noc Kabaretową ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule wiadomości „Konkurs Noc Kabaretowa”

W treści

-Imię i nazwisko,

-Odpowiedzi

-Nr telefonu (za pośrednictwem smsa, kontaktować się będziemy ze zwycięzcami)

-Zapis: Zapoznałem się z warunkami odbioru nagród

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

-Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku. Jeżeli nie to zachęcamy do dołączenia => TUTAJ

Nasz zespół nagrodzi jedno poprawne i najciekawsze zgłoszenie ( przypominamy, że niepełne zgłoszenia automatycznie nie są brane pod uwagę)

Na Wasze maile czekamy do 28 lutego, do godziny 8 rano

Przypominamy, że nagrody wydajemy osobiście na terenie Prądnika Czerwonego (okolice CH Krokus/ Park Wodny) 

W przypadku odwołania wydarzenia, cowkrakowie.pl, oraz organizator nie bierze odpowiedzialności za ważność biletów. W takim przypadku prawa do nagrody są anulowane a zwycięzcom nie przysługuje rekompensata.

Regulamin