„Fabryka Pisanek” Zgłoś swoją szkołę do konkursu!

„Fabryka Pisanek” Zgłoś swoją szkołę do konkursu!

W imieniu Centrum Serenada, chcielibyśmy w kilku zdaniach przedstawić Państwu założenia i zaprosić Państwa do wzięcia udziału w akcji „Fabryka Pisanek”

Czym jest „Fabryka Pisanek”?

Jest to międzyszkolny konkurs, który ma za zadanie zachęcić dzieci do wspólnej zabawy,  zdrowej rywalizacji, ale także  podtrzymywać Wielkanocne tradycje.

To doskonała forma aktywizowania dzieci, budzenia w nich kreatywności, chęci do działania i wyróżnienia się z tłumu. Ten konkurs to wspólne zaangażowanie, radość i wielkie wydarzenie dla wszystkich młodych uczestników.

Akcja „Fabryka pisanek” gościła już kilkakrotnie m.in. w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni oraz w  Centrum Handlowym Silesia City Center w Katowicach gdzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, dzieci jak i rodziców.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Szkoła, której autorska pisanka otrzyma największą ilość głosów, wygrywa nowoczesne wyposażenie pracowni komputerowej w postaci ufundowanych przez Centrum Serenada 
15 notebooków.

Dodatkowo, każde z reprezentujących zwycięską szkołę dzieci jak również opiekun grupy otrzyma multimedialny tablet.

Laureaci pozostałych 2 miejsc również zostaną obdarowani wspaniałymi nagrodami. Będą to m.in. dla szkoły tablica interaktywna i bogaty zestaw książek do biblioteki a dla reprezentantów szkół czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth).

 

Jak przystąpić do konkursu?

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest stworzenie projektu pisanki wielkanocnej
i dostarczenia go w formie mailowej bądź papierowej do Centrum Serenada w terminie do 6 marca (szczegółowy regulamin akcji stanowi załącznik nr 2 do niniejszego pisma)

Spośród wszystkich nadesłanych prac, kapituła konkursowa wyłoni 15 finalistów, którzy prawdziwą rywalizację o zwycięstwo rozpoczną w dniu 16 marca br.

W tym dniu Plac Spotkań w Centrum Serenada zamieni się w pracownię zdobienia ogromnych pisanek. Piętnaście drużyn będzie przyozdabiało i malowało przygotowane specjalnie na tę okazje 1,5 metrowe pisanki. Każda pisanka zostanie wyeksponowana w specjalnej strefie, opatrzona  podpisem i numerem szkoły.

Jak wyłoniona zostaje zwycięska szkoła?

Wszystkie konkursowe pisanki będzie można podziwiać od 17-24.03 i w tym czasie oddawać na nie swoje głosy. Zwycięży szkoła, której pisanka otrzyma największa ilość głosów.

Po zakończeniu konkursu kolorowe pisanki będzie można oglądać w Centrum Serenada do 31 marca br. Po zakończeniu akcji, pisanki zostaną przewiezione do wykonujących je szkół.

Serdecznie zachęcamy Państwa do podjęcia wyzwania i uczestnictwa w tym wielkim wydarzeniu.

 

Szczegóły konkursu na www.centrumserenada.pl

Materiały partnera