Wygraj bilet na koncert The Game w Krakowie

Wygraj bilet na koncert The Game w Krakowie

The Game pochodzi z części Los Angeles, nazywającej się Compton, i ma lat 37, co oznacza, że jako dzieciak obserwował na własne oczy narodziny gangsta rapu z Zachodniego Wybrzeża USA oraz zamieszki w Mieście Aniołów po zabójstwie Rodneya Kinga. Oprócz tego, że świetnie rapuje, Jayceon Terrell Taylor, jak naprawdę nazywa się The Game, jest też utalentowanym aktorem, mającym na koncie kilka głównych ról filmowych.

Kariera i sukcesy The Game’a przypadają na XXI wiek i zaczęły się dzięki temu, że jego talent dostrzegł sam Dr. Dre i podpisał z nim kontakt. W 2002 roku ukazał się debiutancki mixtape rapera, zatytułowany „You Know What It Is Vol. 1”. Dzięki niemu The Game podpisał papiery z należącą do legendy hip-hopu wytwórnią Aftermath Records. Z jej logo w 2005 roku pojawił się debiutancki album „The Documentary”. Numer jeden na „Billboardzie” plus podwójna platyna w USA, katapultowały rapera do mainstreamowej ekstraklasy. Od tej pory żaden jego studyjny album nie dotarł poniżej szóstego miejsca w Ameryce, a jeszcze dwa, „Doctor’s Advocate” i „The R.E.D. Album”, powtórzyły wyczyn debiutu i zameldowały się na pierwszym miejscu na „Billboardzie”.

The Game nie jest grzecznym chłopcem. Miał powiązania z gangami (odmówiono mu za to kiedyś wjazdu do Kanady), parokrotnie stawał przed sądem, był skazany za seksualną napaść. Od kilku lat wymiar sprawiedliwości nie ma z nim jednak wiele wspólnego. W 2016 roku raper wydał płytę „1992”, mocno autobiograficzną, wyprodukowaną przez nigeryjskiego producenta Bongo i niemal całkowicie pozbawioną featuringów. Ten materiał The Game będzie promować w Polsce. Poprzednią wizytą w naszym kraju raper był zachwycony. „Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika, jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście” – pisał wówczas na Twitterze. Tym razem zapewne napisze coś podobnego.

Koncert odbędzie się 2 marca 2018r w Klubie Studio ul. Budryka 4

Otwarcie bram 18:30

Start 20:00

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs!

Mamy dla Was jeden pojedynczy bilet na ten koncert!

Aby mieć szansę na zgarnięcie wjazdówki, wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

  • W jakim mieście w Polsce (oprócz Krakowa) wystąpi w marcu The Game? 
  • Przekonaj nas – dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy nagrodzić?

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule wiadomości „Konkurs The Game”

W treści

-Imię i nazwisko,

-Odpowiedź

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

-Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku. Jeżeli nie to zachęcamy do dołączenia => TUTAJ

Nasz zespół jedną poprawną i najciekawszą odpowiedź

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 lutego, do godziny 8 rano

UWAGA! Wyjątkowo w tym konkursie bilet wstępu będzie do odbioru u organizatora koncertu, przed wejściem na imprezę!

Zwycięzcę powiadomimy mailowo (w odpowiedzi na zgłoszenie konkursowe) do 27 lutego.

 

W przypadku odwołania wydarzenia, cowkrakowie.pl, oraz organizator nie bierze odpowiedzialności za ważność biletów. W takim przypadku prawa do nagrody są anulowane a zwycięzcom nie przysługuje rekompensata.