Oryginalna wystawa BODY WORLDS w Krakowie

Oryginalna wystawa BODY WORLDS w Krakowie
ORYGINALNA WYSTAWA twórcy metody plastynacji DR GUNTERA VON HAGENS po raz pierwszy i tylko przez 3 miesiące w KRAKOWIE!  Już od 2 LUTEGO 2018 r. w Galerii BONARKA, będzie można oglądać tę najliczniej odwiedzaną wystawę świata. BODY WORLDS to także pierwsza publiczna ekspozycja dotycząca anatomii człowieka, którą do tej pory miało okazję podziwiać ponad 45 milionów odwiedzających w Europie, Azji, Afryce Południowej i Ameryce.
.
Wystawy DR GUNTERA VON HAGENS od ponad 20 lat wzbudzają ogromne emocje i zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawiają. Do grona zachwyconych widzów należą największe gwiazdy światowego formatu takie jak: Steffi Graf, Jean-Paul Gaultier,  Tina Turner, Dustin Hoffman czy Nicole Kidman. To między innymi na wystawie BODY WORLDS rozgrywa się jedna z kluczowych akcji filmu o przygodach brytyjskiego agenta służb specjalnych Jamesa Bonda – Casino Royale!

BODY WORLDS – celebruje potencjał ludzkiego ciała w ruchu poprzez estetyczną prezentację jego nieskazitelnej formy i złożonych funkcji. Wystawa prezentuje autentyczne ludzkie ciała i fascynujące instalacje multimedialne, pozwala odkryć tajemnice i skomplikowane zagadki ludzkiego organizmu. Wszystkie eksponaty, które znajdują się na wystawie, a jest ichponad 160 są prawdziwe. Pochodzą one od dawców, którzy za życia zgodzili się je przekazać na rzecz Instytutu Plastynacji w Heidelbergu. W instytucie tym prowadzony jest specjalny program dawców ciał na potrzeby plastynacji.

Lokalizacja

GALERIA BONARKA (Poziom +1, obok sklepu Zara) 

Adres:  ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków

Tel: 512 201 542

Więcej informacji o wystawie na www.bodyworlds.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności