On Broadway w Krakowie! – Odwołany

On Broadway w Krakowie! – Odwołany

Aktualizacja 01.12.2017 – Wydarzenie odwołane!

„Drodzy Państwo,
przepraszamy za niedogodności, lecz show On Broadway w Krakowie zostało odwołane.
Bilety zachowują ważność na koncert On Broadway, który odbędzie się 3 stycznia w sali NOSPR w Katowicach. Warunkiem jest zgłoszenie do 15 grudnia chęci zachowania biletu na adres biuro@cracjazz.com. W przypadku chęci zwrotu biletu pieniądze zostaną zwrócone przez punkty zakupu – ticketpro.pl oraz eventim.pl. Prosimy o kontakt ze sprzedawcami.”

Zapraszamy do udziału w specjalnym przedsylwestrowym spektaklu muzyczno-tanecznym On Broadway w wykonaniu popularnych gwiazd amerykańskich i polskich.

Na scenie Centrum Kongresowego ICE Kraków, 30 grudnia o 20:00 wystąpią Karen Edwards, Natasza Urbańska, Mark Preston, Janusz Józefowicz oraz balet i orkiestra. W programie największe przeboje amerykańskiej muzyki rozrywkowej.

Wokalistka i pianistka Karen Edwards jest dobrze znana polskim słuchaczom ze współpracy z Jarkiem Śmietaną oraz z dużych produkcji symfoniczno-chóralnych muzyki gospel. Wielokrotnie nominowana do Nagrody Grammy współpracowała m. in. z Princem, Stevie Wonderem i Tony’m Bennettem. Ze swoim międzynarodowym zespołem zaśpiewa przeboje Prince’a, Burta Bacharacha, Georga Gershwina i Stevie Wondera.

Natasza Urbańska to niezwykle popularna, wszechstronna wokalistka, tancerka i aktorka znana
z telewizji i teatru gdzie obok występów w polskich musicalach i współpracy z Teatrem Rampa często wykonuje hity muzyki amerykańskiej. Zaprezentuje program razem z grupą taneczną oraz w duecie
z Januszem Józefowiczem.

Szczególnym gościem programu będzie amerykański wokalista Mark Preston przybywający wprost z Las Vegas, gdzie od lat jest jedną z gwiazd tamtejszej estrady. Preston był członkiem znanej amerykańskiej grupy The Lettermen, z którą nagrywał wiele płyt nominowanych do Nagrody Grammy, a w Polsce zaśpiewa sławne przeboje broadwayowskiej, jak m. in. My Way, Sway, Shadow Of Your Smile, Fever, Sweet Caroline, Venus.

Reżyserem koncertu, który również zaśpiewa w duecie z Natasza Urbańską będzie Janusz Józefowicz – najbardziej ceniony i rozpoznawalny polski twórca i reżyser musicalowy. Jego słynne „Metro” przez 20 lat było z sukcesem wystawiane w Polsce i na całym świecie. Każdy spektakl muzyczny Józefowicza to gwarancja najwyższej klasy rozrywki i zabawy.

Artystom będzie towarzyszyć grupa taneczna i kameralna orkiestra symfoniczna.

 

Bilety w cenie 200, 150, 120 i 100 zł do nabycia na eventim.pl, ticketpro.pl, InfoKraków ul. św. Jana 2 oraz w biurze organizatora Cracovia Music Agency.

 

https://www.facebook.com/events/1829316253775652/

www.cracoviamusic.net