XV MEMORIAŁ HUBERTA JERZEGO WAGNERA – wgraj bilety

XV MEMORIAŁ HUBERTA JERZEGO WAGNERA – wgraj bilety

Fundacji Huberta Jerzego Wagnera zaprasza na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w TAURON Arenie Kraków. 11 sierpnia (piątek) rozegrane zostaną mecze: Kanada – Rosja i Polska – Francja, 12 sierpnia (sobota): Francja – Rosja i Polska – Kanada, 13 sierpnia (niedziela): Kanada – Francja i Polska – Rosja.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja tego najbardziej prestiżowego siatkarskiego turnieju na świecie, będzie najsilniej obsadzona w historii! Wszyscy uczestnicy zajmują miejsca w czołowej dziesiątce światowego rankingu FIVB: Polska – 2, Rosja – 5, Kanada – 8, Francja – 9, a to sytuacja bez precedensu.

Uczestnicy Memoriału Wagnera

Polska

Mimo  braku awansu do turnieju Final Six tegorocznej edycji Ligi Światowej, siatkarze reprezentacji Polski będą chcieli w XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera udowodnić kibicom, że są gotowi na walkę o prymat na Starym Kontynencie. Aktualni Mistrzowie Świata mają nowego „dyrygenta” Ferdinando De Giorgiego, który z pewnością znalazł już receptę na poprawę formy i jej eksplozję na najważniejszej imprezie w tym roku. Dodatkowo Włoch może ponownie zaskoczyć powołaniem na Mistrzostwa Europy EUROVOLLEY POLAND 2017.

Kanada

Kanadyjski zespół ma w Polsce wielu sympatyków za sprawą grających w Plus Lidze reprezentantów tego kraju, ale także dzięki selekcjonerowi ekipy spod znaku klonowego liścia. Jest nim Mistrz Świata z reprezentacją Polski – Francuz Stephane Antiga. W polskich klubach grali lub grają byli i aktualni kanadyjscy kadrowicze. To: Dan Lewis, Justin Duff, Dallas Soonias, Gavin Schmitt, John Gordon Perrin, Frederic Winters, czy Jason DeRocco.

Dla reprezentacji Kanady będzie to drugi występ w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Wcześniej występowała w IV edycji, w 2006 roku, kiedy to impreza rozgrywana była w Olsztynie, Iławie i Ostródzie. Kanadyjczycy zajęli wtedy trzecie miejsce.

Francja

Francuzi tak jak Kanadyjczycy wezmą udział w Memoriale po raz drugi. Wcześniej podopieczni trenera Laurenta Tillie rywalizowali dwa lata temu, w XIII edycji imprezy. Francuzi po wygranej z Iranem i porażkach z Japonią oraz Polską zajęli 3. miejsce. To 9. reprezentacja rankingu FIVB oraz brązowy medalista zeszłorocznych rozgrywek Ligi Światowej.

Dwa lata temu „Les Bleus” wygrali Ligę Światową i rozgrywane w Bułgarii i Włoszech Mistrzostwa Europy. W ich składzie jest uznawany za jednego z najlepszych i jednocześnie najbardziej ekscentrycznych siatkarzy na świecie – Earvin N’Gapeth. Uwagę kibiców zwrócą natomiast zawodnicy związani z polskimi klubami lub w przeszłości grający w PlusLidze. To m.in. Benjamin Toniutti, Kevin Tillie, Julien Lyneel, Pierre Pujol, czy Nicolas Marechal.

Rosja

Reprezentacja Rosji to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w siatkarskim świecie. Obecnie zajmuje 5. miejsce w światowym rankingu FIVB. Dla kibiców będzie to znakomita okazja, aby obejrzeć rosyjską siatkówkę nowej generacji. Nowy selekcjoner – Siergiej Szlapnikow, zapowiedział odmłodzenie kadry, które ma iść w parze z pozostaniem na szczytach hierarchii siatkarskiego świata.

Ponieważ XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera będzie ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, których nasz kraj będzie gospodarzem, należy się spodziewać  nieobliczalnego zespołu, mogącego zaskoczyć każdą drużynę.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs! Jeżeli macie ochotę zobaczyć niesamowite sportowe widowisko, to zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

Mamy dla Was trzy podwójne bilety (Po jednym podwójnym na każdy dzień meczów) 

Aby mieć szansę na wygranie jednego z trzech biletów należy poprawnie zgłosić się do konkursu i odpowiedzieć na pytania konkursowe:

-W jakich latach gospodarzem MEMORIAŁU HUBERTA JERZEGO WAGNERA był Kraków?

-Napisz w jednym zdaniu, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy nagrodzić?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Memoriał”

W treści:

-Podajcie jedną datę na który mecz chcecie wygrać bilety (zgłosić się można tylko na jeden dzień)

-Imię i nazwisko, odpowiedź, nr telefonu (za pośrednictwem smsa, kontaktować się będziemy ze zwycięzcami)

-Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku. Jeżeli nie to zachęcamy do dołączenia => TUTAJ

-Zapis: Zapoznałem się z warunkami odbioru nagród, 26 lipca o godzinie 20:00

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

Nasz zespół nagrodzi cztery najciekawsze zgłoszenia

Przypominamy, że nagrody wydajemy osobiście na terenie Prądnika Czerwonego (okolice CH Krokus/ Park Wodny) Tylko w dniu 26 lipca o godzinie 20:00 – osoby, które nie mogą odebrać potencjalnej nagrody proszone są o nie branie udziału w konkursie! W związku częstymi przypadkami nie wstawienia się po nagrody.  Informujemy, że brak odbioru potencjalnej wygranej wiąże się z wpisaniem na czarną listę – co skutkuje całkowitym wykluczeniem w przyszłych konkursach. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 lipca do godziny 8 rano. Zwycięzców powiadomimy o wygranej 24 lipca.

Regulamin