Wystawa Sztuki Erotycznej w Krakowie (+18)

Wystawa Sztuki Erotycznej w Krakowie (+18)

„50 twarzy seksu” – pierwsza wystawa nowego krakowskiego Muzeum Sztuki

Wystawą „50 twarzy seksu” prezentuje współczesną obyczajowość seksualną i dzieła wielowiekowej sztuki erotycznej, sięgając do wyobraźni widza. Można tu dotknąć swoich najskrytszych marzeń i odczytywać sztukę erotyczną na własny sposób. Wolność interpretacji to najważniejsza wartość, jaką twórcy wystawy dają nam wszystkim. Dodajmy jeszcze, że eksponaty były zbierane latami przez wujka jednego z organizatorów wystawy, a pochodzą z wielu krajów świata.

To obecnie jedyna w Polsce wystawa poświęcona seksualności. Dzieła, zgromadzone w gotyckich piwnicach kamienicy Kromerowskiej to historia erotyzmu od czasów Kleopatry do „50 twarzy Greya”, z uwzględnieniem życia erotycznego starego Krakowa, to przegląd erotyki i sztuki miłosnej od Kamasutry do najnowszych gadżetów elektronicznych. Poważne eksponaty historyczne oraz ekspozycje prezentujące seks w historii Egiptu, Dalekiego Wschodu, Grecji, czy w kulturze Azteków to również pretekst do dobrej zabawy, żartów i śmiechu. Na zwiedzających dosłownie co krok czeka ciekawostka, żart erotyczny, czy interaktywna zabawa, która ma wywołać zdziwienie lub rozweselenie.

Specjalnie dla naszych pełnoletnich czytelników mamy bilety wstępu!

Do wygrania są cztery podwójne bilety!

Aby mieć szanse na wygranie jednego podwójnego zaproszenia należy wykonać zadania konkursowe:

  1. Napisz: Czego oczekujesz o takiej wystawy? 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail : konkurs@cowkrakowie.pl

-W tytule wiadomości „Konkurs Wystawa Erotyczna ”

-W treści, Imię i nazwisko, odpowiedź, nr telefonu (za pośrednictwem smsa, kontaktować się będziemy ze zwycięzcami)

-Dajcie znać czy jesteście naszymi fanami na Facebooku. Jeżeli nie to zachęcamy do dołączenia => TUTAJ

-Zapis: Zapoznałem się z warunkami odbioru nagród, 26 lipca o godzinie 20:00

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

Nasz zespół nagrodzi cztery najciekawsze zgłoszenia

Przypominamy, że nagrody wydajemy osobiście na terenie Prądnika Czerwonego (okolice CH Krokus/ Park Wodny) Tylko w dniu 26 lipca o godzinie 20:00 – osoby, które nie mogą odebrać potencjalnej nagrody proszone są o nie branie udziału w konkursie! W związku częstymi przypadkami nie wstawienia się po nagrody.  Informujemy, że brak odbioru potencjalnej wygranej wiąże się z wpisaniem na czarną listę – co skutkuje całkowitym wykluczeniem w przyszłych konkursach. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 lipca do godziny 8 rano. Zwycięzców powiadomimy o wygranej 24 lipca.