Kucyk Mini Zoo

Kucyk Mini Zoo

Rodzinne Parki w Mini Zoo „KUCYK” położone są na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego, ze wszech stron otoczone zagajnikami i rzeczką. Ta idealna leśna lokalizacja (trochę słońca, trochę cienia) sprawia, że spacer po Mini Zoo staję się przyjemny, orzeźwiający oraz bardzo pouczający. Różnorodność świata fauny i flory zapewnia satysfakcję w zwiedzaniu dla każdego. Każdy gatunek został opisany na specjalnej tabliczce, dzięki czemu można zdobyć cenne informacje i poznać wiele ciekawostek o naszych mieszkańcach.

Można u nas zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znane – kangury benetta, zebu, dziki, szynszyle, szopa pracza czy strusie emu i żurawie koroniaste. Jest również nasz Osiołek Wesołek, który swoim śmiechem potrafi rozbawić każdego. Każdy z odwiedzających ma sposobność nakarmienia naszych milusińskich specjalnie przygotowaną karmą. A trzeba przyznać, że mieszkają u nas same głodomory!

Znajdą się u nas również i takie zwierzaczki, które uwielbiają hasać poza wyznaczonym dla nich obszarem. Nie zdziwcie się więc, kiedy na waszej drodze stanie mała kózka lub króliczek. Pamiętajcie – spacer po Mini Zoo „Kucyk” zapewni Wam dawkę pożytecznej wiedzy, odpoczynek i obcowanie na łonie natury, dostarczy także moc niezapomnianych wrażeń! A, nie zbliżajcie się zbyt blisko do klatki ze skunksem… Zapachy przyrody nie zawsze są przyjemne. smile

Dla naszych czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń do Kucyk Mini Zoo w  Inwałdzie

Zaproszenie obejmuje:

-Przejażdżkę ciuchcią z parkingu Średniowiecznej Warowni

-Zwiedzanie Parku Zwierząt

-Zwiedzanie Parku Tarasów Widokowych z Gęsią Zagrodą Sierotki Marysi 

-Przejażdżka konna dla dziecka

-Korzystanie  z Parku Zabaw

-Powrót ciuchcią z Mini Zoo na parking Średniowiecznej Warowni.

Aby mieć szansę na wygranie jednego z pięciu podwójnych zaproszeń, należy odpowiedzieć na pytania konkursowe:

1.Jaka to jest rasa świnek? (przypominają owce) Odpowiedzi znajdziecie na stronie Mini Zoo Kucyk

2. Napisz dlaczego to właśnie do Ciebie powinniśmy nagrodzić?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl

W tytule „Konkurs Mini Zoo”

W treści, Imię i nazwisko,

-Odpowiedź

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

-Dajcie znać czy jesteście naszymi AKTYWNYMI  FANAMI (pytamy, czy czasami likujecie nasze posty, udostępniacie itd) na Facebooku, jeżeli tak to podajcie przykłady ostatnich aktywności.  Zachęcamy do dołączenia => TUTAJ

-Zapis: Zapoznałem się z warunkami odbioru nagród, 26 lipca o godzinie 20:00

-Napiszcie nam z jakiej jesteście dzielnicy 🙂

Nasz zespół nagrodzi pięć poprawnych i najciekawszych zgłoszeń

Przypominamy, że nagrody wydajemy osobiście na terenie Prądnika Czerwonego (okolice CH Krokus/ Park Wodny) Tylko w dniu 26 lipca o godzinie 20:00 – osoby, które nie mogą odebrać potencjalnej nagrody proszone są o nie branie udziału w konkursie! W związku częstymi przypadkami nie wstawienia się po nagrody.  Informujemy, że brak odbioru potencjalnej wygranej wiąże się z wpisaniem na czarną listę – co skutkuje całkowitym wykluczeniem w przyszłych konkursach. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 lipca do godziny 8 rano. Zwycięzców powiadomimy mailowo o wygranej 24 lipca.