Święto Czyżyn 2017

Tegoroczne Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom odbędzie się w niedzielę 11 czerwca od godz.15.00 na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 (os. Dywizjonu 303 nr 66). W tym roku będzie… bajecznie – a to nie tylko za sprawą bogactwa atrakcji, ale również dzięki temu, że w swojej treści i oprawie nawiązywać będą one do wielu znanych i lubianych przez wszystkich bajek.

Na scenie zaprezentują się przedszkola i szkoły z XIV Dzielnicy, Grupa Street Workout Kraków, Grupa HAPKIDO Moo Hak Kwan i Klub Sportowy Capoeira Brasil. Na pożegnanie happenerzy z Klubu 303 przedstawią ogniową opowieść inspirowaną historią Aladyna. Poza występami scenicznymi na uczestników będą czekać liczne atrakcje: konkursy, wesołe miasteczko, potyczki sumo, baloniki z helem i wata cukrowa.

Nie zabraknie też różnorodnych animacji, malowania portretów na zamówienie, warsztatów kostiumowych, tanecznych, wykonywania magnesów na lodówkę, toru przeszkód dla „siłaczy”, zabaw językowych, głośnego czytania bajek, konkursu latawców, warsztatów cyrkowych i przybijających „piątkę” szczudlarzy, a także strefy maluszka (z bańkami mydlanymi, balonikowymi cudeńkami, malowankami i kolorowankami). Uczestnicy będą też mieli okazję zbudowania „Czyżyn Marzeń” podczas specjalnych warsztatów.


Wstęp wolny.

Na Święto Czyżyn zapraszają Organizatorzy: Rada i Zarząd Dzielnicy XIV Czyżyny, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Czyżyny”. 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności