Zapraszamy na Długi Dzień Dziecka w Multikinie

W Multikinie najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 4 dni! Od 1 do 4 czerwca zapraszamy dzieci na wyjątkowe filmy. Jak co roku nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. Do biletów na filmy familijne będziemy rozdawali dwustronne plakaty A3 animacji „Auta 3” i filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” oraz bajkowe naklejki.

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego zaplanowaliśmy atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 4 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: w pełni animowany film „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, kolejną cześć serii przygód Kapitana Jacka Sparrowa „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” z Johnnym Deppem w roli głównej, animację „Dudi: Cała naprzód” oraz „Riko prawie bocian”, a także film „Strażnicy Galaktyki vol. 2”.

W weekend 3 i 4 czerwca na w ramach „Poranków filmowych” dzieci na wielkim ekranie będą mogły zobaczyć premierowy pokaz polskiego serialu na podstawie uwielbianych przez dzieci książek autorstwa Grzegorza Kasdepke.

Ponadto do biletu na film familijny zakupionego między 1 a 4 czerwca w sieci Multikino będziemy rozdawali bajkowe naklejki oraz dwustronne plakaty w formacie A3. Z jednej strony będzie plakat animacji „Auta 3”, a z drugiej filmu „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami i „Porankami filmowymi” na dzieci w Multikinie od 1 do 4 czerwca będą czekały atrakcje: animacje, konkursy, zabawy i wiele innych! 

Atrakcje w Krakowie:

Przez 4 dni będą Nam towarzyszyły Postacie, które wszystkie dzieci znają i kochają. Każdy będzie miał okazję podejść, zrobić sobie zdjęcie, a także otrzymać „małe co nieco”.
Każdy będzie mógł również skorzystać z kąciku zabawy, który będzie wyposażony w różnego rodzaju atrakcje. ( stoliki z kolorowankami, kredkami, kartkami itp.- wystawione pierwszego oraz drugiego czerwca od 10:00).

W czwartek, pierwszego czerwca, po południu zapraszamy na animację przy udziale animatorów ze sklepu zabawkowego „CZARODZIEJ”. Przez cały weekend do dyspozycji dzieci oraz ich rodziców będzie kącik atrakcji stworzony przez AGENCJĘ EVENTOWĄ : MAGENTA GROUP. Animatorzy zapraszają najmłodszych na „Wyspę Animacyjną”, prawdziwy kącik zabaw, w którym spełniają się dziecięce marzenia! W strefie dziecka najmłodsi będą mieli okazję pomalować twarz w fantazyjne wzory, a także poprosić o zwierzaka skręconego z balona. Dodatkowo gwarantujemy dużo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami!

Mówi się, że sport to zdrowie. W sobotę postaramy się spełnić marzenia o byciu wielką gwiazdą futbolu. Zadba o to AKADEMIA FUTBOLU Z GŁOWĄ.  Każdy, kto będzie chciał spróbować sił i nauczyć się grać w piłkę nożną, przy masie zabawy jest mile widziany w strefie! Im więcej śmiechu i zabawy tym lepszy trening! Do strefy sportu zawita założyciel Szkółki- Legenda oraz Kapitan Białej Gwiazdy ARKADIUSZ GŁOWACKI.

 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności