Święto Rodziny Krakowskiej – Impreza plenerowa

Święto Rodziny Krakowskiej odbywa się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. Tematem wiodącym Święta będzie hasło: „Mój zwierzak – mój przyjaciel”. 

Dla mieszkańców przygotowano:

WARSZTATY PLASTYCZNE
„Mój zwierzak z papieru” – w czasie zajęć dzieci będą wykonywać (malować i ozdabiać) przestrzenne formy zwierzątek z papierowych talerzyków. Prowadzenie: Dorota Buczek i Michał Baca (w godz. 12.00-14.00).

„Kolorowe jak skrzydła motyla, czyli zwierzęta i owady wokół nas” – propozycja wykonania prostych dekoracji do domowych doniczek – osadzonych na patyczku, gipsowych i pomalowanych zwierzątek. Prowadzenie: Małgorzata Flisek i Agnieszka Wozowicz (w godz. 14.00-16.00).

„Skarpetkowe zwierzaki-cudaki” – tworzenie zwierzaków ze skarpetek, tasiemek, sznurków, filcu i koralików. Prowadzenie: Dorota Małysa i Joanna Szeląg (w godz. 16.00-18.00).

RODZINNE GRY I ZABWAY
Zabawy edukacyjne, ruchowe dla najmłodszych z rodzicami. Prowadzenie: Monika Puchalska (w godz. 12.00-14.30).

CYRK RODZINNY
Warsztaty cyrkowe dla rodzin z Panem Piórko. Zabawa i nauka różnych dyscyplin cyrkowych, m.in.: żonglowania piłeczkami, chusteczkami, obręczami, flowerstickami, kręcenia talerzami, poiami, chodzenia na szczudłach (w godz. 15.00-17.00).

WYSTĘPY NA SCENIE
O godz. 15.00 odbędą się prezentacje formacji tanecznej „Feniks” oraz wokalistek SCKM – zaśpiewa Magda Kowal i Karolina Krawczyk.

RODZINNA GRA TERENOWA
Gra terenowa na temat krakowskich zabytków, miejsc historycznych i wybitnych postaci. Dla dzieci i rodziców z okazji „Pikniku Rodzinnego” na bulwarach Wisły
Zgłoszenia: Anna Lewińska tel. 509 -864 -556.

Zapraszamy 

21 maja 2017 r., godz. 12.00-18.00, Bulwar Czerwieński

info http://www.sckm.krakow.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności