Spotkania integracyjne „Rodzicu – zróbże sobie miejsce”

Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska oraz Stowarzyszenie Ambasada Krakowian serdecznie zapraszają Rodziców z Olszy oraz Dzielnicy Prądnik Czerwony na cykliczne spotkania integracyjne „Nasze Miejsce”, które w maju i w czerwcu odbywać się będą w Integracyjnym Klubie Kultury Olsza (Stanisława ze Skalbmierza 7).

.
Terminy spotkań: 16 i 30 maja oraz 6 i 20 czerwca (wtorki), w godz. 16 – 18. Można wziąć udział w całym cyklu lub w pojedynczym spotkaniu.

.
Spotkania mają na celu integrację Rodziców, będących odbiorcami działań Klubu. Uczestnicy będą mieli okazję wzajemnie się poznać, wymienić doświadczeniami, a także poznać swoje osobiste potrzeby związane z rodzicielstwem. Elementem projektu jest spotkanie z zaproszonym gościem – aktywnym rodzicem, który działa na rzecz środowiska rodziców i dzieci. Cykl zwieńczy wspólne działanie, które uczestnicy wspólnie wymyślą, zaplanują i zrealizują w ramach Klubu Rodzica.

.
Warsztaty są częścią projektu „Rodzicu, zróbże sobie miejsce”, realizowanego w trzech Klubach Rodzica przy wybranych Centrach Kultury. Projekt jest dofinansowany z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Informacje na stronie internetowej Integracyjnego Klubu Kultury Olsza oraz pod numerem telefonu: 12 446 73 18. Więcej informacji o projekcie – na stronie internetowej Stowarzyszenia Pracownia Obywatelska.

plakat_olsza
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności