Rodzinny weekend w Galerii Bronowice

Zabawy inspirowane kultowymi serialami animowanymi, urządzenie do pomiaru śmiechu, przygotowywanie pacynek, Mini Turniej Gier Planszowych – te i inne atrakcje czekać będą na najmłodszych i ich rodziny w najbliższy weekend w Galerii Bronowice. Wszystkie aktywności w centrum handlowym są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc!  

W sobotnie popołudnie, 6 maja, w godz. 11.00 – 19.00, w Galerii Bronowice pojawi się punkt z atrakcjami przygotowanymi przez FOX Comedy i Cyfrowy Polsat. W strefie „Dla każdego coś śmiesznego” na wszystkie rodziny czekać będą zabawy inspirowane kultowymi serialami animowanymi emitowanymi na FOX Comedy, takimi jak „Simpsonowie”, „Muppety”, „Jak poznałem waszą matkę” czy „Współczesna rodzina”. Organizatorzy przygotowali dla dzieci ich rodziców strefy tematyczne, przy których pojawią się m.in.: specjalne urządzenie do pomiaru śmiechu tzw. śmiechomat, refleksomierz, na którym będzie można sprawdzić swój refleks, strefa pacynek – będzie tu można wykonać swojego własnego Muppeta, a także fotorama. Każdy, kto weźmie udział w „wymiatającej zabawie” i spełni następujące punkty: pobierze w strefie Program, a także zbierze min. 3 pieczątki za udział w atrakcjach, odbierze wyjątkowy upominek.  

Równie atrakcyjnie zapowiada się wiosenny Mini Turniej Gier Planszowych!

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników planszówek na wiosenno-letnią edycję Mini Turniejów Gier Planszowych, organizowanych przez sklep z grami Joker. Można będzie zagrać m.in.: w gry zręcznościowe, przygodowe, familijne, strategiczne, a także ekonomiczne. Organizatorzy zapraszają do rozgrywek zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze. Nad przebiegiem całej rywalizacji będą czuwali doświadczeni gracze, tłumaczący zasady i udzielający uczestnikom fachowych porad.  

 

Najbliższy turniej odbędzie się 6 i 7 maja w godz. 12.00 – 17.00 na poziomie +1, przy sklepie Joker.

Połączony będzie z prezentacją gier planszowych. Udział jest bezpłatny! 

info: Materiały Prasowe

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności