Maraton MTB – w sobotę utrudnienia na ulicach miasta

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się maraton rowerowy Vienna Life Lang Team 2017. W godzinach od 10:30 do 16:30 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie Błoń, Woli Justowskiej i Lasku Wolskiego.

Trasa maratonu została poprowadzona ulicami: al. Focha, ul. Królowej Jadwigi, ul. Hofmana, al. Waszyngtona, ul. Starowolska, ul. Rędzina, ul. Orla, ul. Marszałka Wolskiego, dalej przejazd drogami poza granicami miasta, powrót: ul. Zakamycze, ul. Pod Sowińcem, Lasek Wolski, ul. Starowolska, al. Waszyngtona, ul. Hofmana, ul. Królowej Jadwigi, al. Focha.

Zalecane objazdy:

  • W związku z zamknięciem ul. Królowej Jadwigi (na odcinku od ul. Piastowskiej do al. Focha) oraz al. Focha (w rejonie mostu na Rudawie), objazd poprowadzony został od strony al. Mickiewicza i ul. Piłsudskiego do ul. Piastowskiej aleją 3 Maja.
  • W związku z zamknięciem ul. Orlej dla pojazdów jadących z kierunku od ul. Olszanickiej (zamknięcie przy skrzyżowaniu z ul. Rzepichy ), objazd  prowadzi od strony ul. Olszanickiej do ul. Księcia Józefa ulicami: Rondo Chełmskie, ul. Chełmska, ul. Junacka, ul. Królowej Jadwigi, ul. 28 Lipca 1945, ul. Starowolska, ul. Jodłowa.

Natomiast w niedzielę, 14 maja, w godz. 11.00-12.00 w związku z imprezą „Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków – Trzebinia 2017” wystąpią chwilowe wstrzymania ruchu na trasie przejazdu uczestników rajdu: wyjazd z Błoń i przecięcie ul. Piastowskiej, ul. Mydlnicka, ul. Zarudawie, ul. Jesionowa, ul. Królowej Jadwigi, ul. Junacka, rondo Chełm, ul. Chełmska, ul. Za Skłonem, ul. Zakamycze.

info:Magiczny Kraków

Zobacz również! W nocy 14/15 maja zmiana organizacji ruchu

na al. Bora-Komorowskiego

Zmiana w organizacji ruchu na al. Bora-Komorowskiego

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności