Dzień Dziecka w Krainie Zabawek – moc atrakcji w Galerii Bronowice!

Tworzenie własnych pluszaków i gigantycznych klocków, wielka wymiana zabawek, pokaz profesjonalnego wozu strażackiego, zajęcia na temat bezpieczeństwa na wakacjach – te i inne aktywności czekać będą na najmłodszych i ich rodziców już w najbliższą sobotę, 3 czerwca, w Galerii Bronowice. Wszystkie atrakcje, które odbędą się w ramach Dnia Dziecka, są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc!

Galeria Bronowice przygotowała w najbliższą sobotę, 3 czerwca, w godz. 11.00 – 19.00, moc atrakcji dla najmłodszych. W ramach Dnia Dziecka w centrum handlowym pojawi się Fabryka Zabawek, w której maluchy będą mogły stworzyć swoje własne pluszaki, gigantyczne klocki, a także wiele innych przedmiotów służących do gry i zabawy. Każdy chętny będzie też mógł przynieść do punktu Wielkiej Wymiany Zabawek niechciane zabawki, które leżą od wielu lat nieużywane, dać im nowy dom i wymienić je na inne. Ponadto Galeria Bronowice, wspólnie z Komendą Policji w Krakowie, zaprasza najmłodszych do udziału w zajęciach na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dzieci dowiedzą się m.in.: jak bezpiecznie zachowywać się na drodze, nad wodą i w górach, a także co zrobić, kiedy zaczepia je ktoś obcy. Zaplanowano również pokaz profesjonalnego wozu strażackiego z możliwością zwiedzania go i zrobienia sobie zdjęcia w prawdziwym stroju strażaka. Pokaz wozu odbędzie się przed centrum handlowym. W ramach dodatkowych atrakcji każde dziecko będzie mogło spróbować kolorowej waty cukrowej i odwiedzić stoisko malowania buziek.

Nie zabraknie mini turniejów gier planszowych. W rozgrywkach mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Turnieje odbywać się będą w sklepie Joker na poziomie +1, a także na kładce pomiędzy sklepem, a salonem Inter Sport. Zmagania rozpoczną się o godz. 12.00 i potrwają do godz. 17.00.

 

 

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności