Darmowe warsztaty fotograficzne „Wykadruj się na zieleń”

Zarząd Zieleni Miejskiej z Sekcją Dokumentacji Fotograficznej Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego organizuje trzecie warsztaty fotograficzne.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z urokiem miejskich terenów zielonych. Każde z organizowanych spotkań będzie składało się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznych zajęć w plenerze odbywających się w różnych lokalizacjach Krakowa. Ich dobór pozwoli uczestnikom na jak najszersze i różnorodne spojrzenie na zielony krajobraz naszego miasta.

Spotkania są adresowane do osób początkujących, chcących zacząć swoją przygodę z fotografią. Warsztaty odbywają się dwa razy w miesiącu w 15-osobowych grupach.

Prowadzącymi zajęcia będą studenci Sekcji Dokumentacji Fotograficznej UR, a każde z zajęć uatrakcyjni spotkanie z gościem specjalnym, który wesprze uczestników profesjonalną wiedzą oraz mamy nadzieję zarazi pasją do fotografowania.

Dzięki zaangażowaniu obu instytucji warsztaty będą organizowane w formie zajęć całkowicie bezpłatnych! Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować swoje uczestnictwo poprzez krótki formularz dostępny na stronie internetowej Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. Nie musisz mieć profesjonalnego aparatu, wystarczy smartfon, aparat kompaktowy umożliwiający ręczne ustawienie ekspozycji. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz otrzymanie drogą mailową potwierdzenia zapisu.
Obecność na minimum dwóch spotkaniach będzie uprawniała do odbioru certyfikatu ukończenia warsztatów fotograficznych.

Do zapisów zapraszamy już dzisiaj: ZAPISY  – liczba miejsc ograniczona!
Trzecie warsztaty będą dotyczyły panoramy i pejzażu. Część teoretyczna odbędzie się na Rynku Podgórskim 1 ( Wydział Architektury i Urbanistyki) 21 maja (niedziela), natomiast część praktyczna to Kopiec Krakusa, Kamieniołom Libana oraz Bonarka.  

A tak było na drugich Warsztatach, na których nasza ekipa była :

Kolejne darmowe warsztaty foto „WY – kadruj się na ZIELEŃ” za nami

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności